Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

انتشار بازی Final Fantasy 7 Remake نیز به تعویق افتاد

0 6

در پی انتشار خبر به تعویق افتادن بازی Avengers، اکنون ناشر بازی Final Fantasy 7 Remake یعنی شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) نیز عرضه‌ی آن را با اندکی تاخیر مواجه کرده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اکنون بازی Final Fantasy 7 Remake به جای انتشار در ماه مارچ ۲۰۲۰ میلادی، در ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد. یوشینوری کیتاسی (Yoshinori Kitase)، تهیه‌کننده‌ی بازی یاد شده، دلیل این تصمیم را بهینه‌سازی بیشتر اعلام کرده و در این خصوص اظهار داشت:

ما مطلع هستیم که بسیاری از شما بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake هستید و مدت زیادی است که صبورانه برای ساخته‌ی ما صبر کرده‌اید. ما این بازی را در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی، به منظور مطمئن شدن از کیفیت دلخواهی که طرفدارن سزاوار آن هستند، منتشر خواهیم کرد.

ما تصمیم دشواری را برای بهینه‌سازی و ارائه‌ی بهترین تجربه اتخاذ کرده‌ایم. من به نمایندگی از تمام تیم توسعه‌دهنده‌ی این بازی از شما عذرخواهی می‌کنم. من می‌دانم که شما بایستی اکنون مدت بیشتری را برای انتشار این عنوان صبر کنید. همچنین من از تمام کسانی که تاکنون از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم.

متاسفانه انتشار دموی این بازی با فراز و نشیب‌های بسیاری روبه‌رو شده و اطلاعات بسیاری از آن به بیرون درز کرده است. به هر حال این تصمیم شرکت اسکوئر اینکس بوده و ما چاره‌ای به جز صبر بیشتر را نداریم.

Final Fantasy 7 Remake در تاریخ یاد شده برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع: Gaimngbolt 

یک پاسخ دهید