Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: کنسول پلی‌استیشن ۵ در اوایل فوریه رسما رونمایی خواهد شد [به‌روزرسانی]

شایعه: کنسول پلی‌استیشن 5 رسما در اوایل فوریه رونمایی خواهد شد

5 94

با رونمایی رسمی از لوگوی کنسول پلی‌استیشن ۵ و کنفرانس سونی (Sony) در مراسم CES 2020، این شرکت به شدت بر سر زبان‌ها افتاده و اکنون به نظر می‌رسد که به زودی شاهد رونمایی رسمی از این کنسول خواهیم بود. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بسیاری از طرفداران و اصحاب رسانه به این باور هستند که شرکت سونی مجددا در نمایشگاه E3 سال جاری شرکت نخواهد کرد و رونمایی‌های بزرگ خود را در مراسمی جداگانه ترتیب خواهد داد. همچنین گزارش‌هایی نیز منتشر شده است که به حضور پیدا نکردن شرکت سونی در مراسم E3 2020 اشاره دارد. اکنون به نظر می‌رسد که این موضوع حقیقت نداشته و شرکت سونی به زودی از کنسول پلی‌استیشن ۵، در ابتدای فوریه‌ی سال جاری (بهمن ماه) رونمایی خواهد کرد. این بدین معنی است که آن‌ها می‌توانند در E3 2020 نیز حضور پیدا کنند زیرا این نمایشگاه در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۹ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) برگزار خواهد شد. این شایعه توسط یکی از کاربران توییتر که با اینسایدرهایی در شرکت سونی و دیگر ناشرها در ارتباط بوده، پخش شده است. وی در این خصوص توضیح داد:

شایعه‌ای از سوی ناشرهای بزرگی مانند الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، یوبی‌سافت (Ubisof)، اسکوئر اینکس (Square Enix) و اکتیویژن (Activision) اشاره می‌کند که شرکت سونی مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ را در اوایل فوریه‌ی سال جاری برگزار می‌کند و دعوت‌نامه‌ی آن‌ها نیز از هفته‌ی آینده ارسال خواهد شد.

دلیل این‌که من هیچ‌گونه نامی از منابع خود نمی‌برم این است که من هیچ‌گاه نگفتم که این موضوع صد در صد حقیقت دارد، ولی درصد صحت آن بسیار بالا بوده و شما نیز در حال حاضر به آن بسنده کنید. همچنین شخصی که این موضوع را با من در میان گذاشته است با اینسایدرهایی در ارتباط بوده و من ادعای موضوعی را ندارم. در نتیجه صبر کنید و ببینید چه اتفاقی در آینده به وقوع خواهد پیوست.

به‌روزرسانی: در حال که این شایعه در فضای مجازی در حال رد و بدل شدن است، برخی از مدیران شرکت سونی در سان فرانسیسکو مشاهده شده‌اند. هرمن هولست، رئیس استودیوهای جهانی شرکت سونی، به تازگی ویدئوی زیبایی از سانفرانسیکو را به اشتراک گذاشته است و شوهی یوشیدا، رئیس استودیوهای مستقل شرکت سونی، در مهمانی گرگ میلر، مجری برنامه‌ی Kinda Funny، مشاهده شده است. همچنین رئیس ارتباطات استودیوی ساکرپانچ یعنی اندرو گادفارب (Andrew Godfarb) نیز در این مهمانی رویت شده است. هر سه‌ی این اشخاص در حال حاضر در سان فرانسیسکو به سر برده و احتمالا در حال ترتیب‌ دادن مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ هستند.

پلی‌استیشن 5
همسر من ناهاری چهارنفره را برای اندرو گادفارب ترتیب داده بود که شوهی یوشیدا نیز سر و کله‌اش پیدا شد.

پلی‌استیشن 5

پایان به‌روزرسانی

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، ما می‌توانیم انتظار رونمایی‌های بزرگی را در مراسم E3 2020، از جانب شرکت سونی داشته باشیم. اما همان‌طور که این شخص نیز توضیح داده، ممکن است این موضوع به حقیقت نپیوندد. به هرحال بهتر است در حال حاضر توقعات خود را پایین نگه دارید زیرا این موضوع فعلا در حد شایعه باقی می‌ماند.

منبع: Neogaf

5 نظرات
 1. HEAVY RAIN
  HEAVY RAIN says

  اقای اهاز چطور عکس پروفایلمو عوض کنم؟؟؟کجایی PERSIAN NAZI از گیمفا جدی جدی رفتی یا نه؟؟؟اونfilthy franckهم خودت بودی؟؟؟گیمفا هم منو بن کرد چون با اون امید سلطانی بحثم شد و رفت پیش حلاجیان گریه و زاری کرد تا گیمفا منو بن کنه.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   برو داخل پیشخوان، قسمت شناسنامه. بعد بیا تا آخر پایین قسمت آواتار. بعد یه عکس انتخاب کن؛ تایید کن.

  2. PERSIAN NAZI
   PERSIAN NAZI says

   دوست عزیز اولا من از گیمفا خیلی وقت پیش خداحافظی کردم و فقط برا تفریح اونجا موندم . دوما اون کاربر فیلتی فرانک اسمش مهرداده و رفیق دیرینه منه و نجاره و با هم عراق رفتیم واسه کار از طرف سازمان حج و زیارت . سوما من اصلا شما رو نمیشناسم و هنوز خودتو بهم معرفی نکردی . چهارما رو من چه شناختی داری که منو محکوم به مولتی اکانت بودن و جعل کاربرا میکنی ؟

 2. HEAVY RAIN
  HEAVY RAIN says

  ببخشید قصد توهین نداشتم منظورم رو بد برداشت کردید چون برخی از کاربرا تو گیمفا میگفتن شما همون filthy franckهستین در هر صورت از دوستتfilthy franck از طرف من تشکر کن چون به خاطر راهنمایی های اونه که تونستم تو سایت عضو شم من هم شناختی از شما ندارم فقط میدونم اسمتون امینه و ۲۹ سالته و از همدانی به هر حال همون بهتر که من رو نشناسید و در گیمفا هم به خاطر چرتبازی های شخصی به اسمprice of persiaبن شدم در هر صورت ببخشید اگر با حرفم ناراحتتون کردم باز هم تکرار میکنم قصدم توهین نبود.

  ۱
  1. PERSIAN NAZI
   PERSIAN NAZI says

   نه عزیز من این چه حرفیه . گیمفا بمونه برا گیمفائیها چون من فقط فقط بخاطر اهاز اومدم اینجا و وظیفمه ازش حمایت کنم . اینم لینک استیممونه https://steamcommunity.com/groups/GAMORUN . در هر حال بنده از اشنائی مجدد با شما خوشحالم

   ۲

یک پاسخ دهید