Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

دنیل احمد شایعات اخیر بازی Assassin’s Creed: Ragnarok را رد کرد

0 48

در هفته‌های اخیر، شایعات بسیاری از بازی Assassin’s Creed: Ragnarok منتشر شد که به گیم‌پلی، داستان و درون‌مایه‌ی این بازی اشاره داشت. اکنون یکی از معتبرترین منابع صنعت بازی‌های ویدئویی یعنی دنیل احمد (Daniel Ahmad)، این شایعات را رد کرده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

دنیل احمد که با نام کاربری ZhugeEx شناخته می‌شود، در خصوص شایعات اخیر بازی Assassin’s Creed: Ragnarok اظهار داشت که این گزارش‌ها تاکنون نادرست هستند و حتی نام این نسخه نیز Ragnarok نیست. وی در این خصوص توضیح داد:

تاکنون تمام شایعات مربرط به نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed نادرست بوده و حتی این نسخه Ragnarok نیز نامیده نمی‌شود. برخی از جزئیات منتشر شده مانند پیشرفت مبارزات درست است ولی در کل آن‌ها صحیح نیستند.

این شایعات جدید بر اساس گزارش‌های مربوط به Assassin’s Creed: Kingdom هستند که توسط وب‌سایت Kotaku فاش شد. در نتیجه برخی از آن‌ها صحیح هستند و برخی نیز نزدیک به واقعیت. اما بیشتر اطلاعاتی که فاش شده است، تنها حدسیاتی بیش نیستند.

دنیل احمد منبع و تحلیلگری معتبر بوده و تاکنون بسیاری از اتفاقات صنعت بازی‌های ویدئویی را به درستی فاش کرده است. به نظر می‌رسد وی به نکات درستی اشاره کرده و اطلاعات منتشر شده نیز بر اساس تجربه‌ی بازی‌بازان از نسخه‌های پیشین و مواردی که احتمال می‌دهند پیشرفت‌هایی را به خود ببینید، منتشر شده است.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید