Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کسب درآمد ۸۹۴ میلیون دلاری Pokémon Go در سال ۲۰۱۹

0 3

شرکت تحقیقاتی Sensor Tower این بار درباره درآمد بازی موبایلی Pokémon Go شرکت Niantic آماری بدست آورده که نشان می‌دهد این بازی افزایش درآمدی کسب کرده است. با وب سایت گیموران همراه باشید.

به گزارش Sensor Tower، بازی موبایلی Pokémon Go در سال ۲۰۱۹ درآمد ۸۹۴ میلیون دلاری کسب کرده که افزایش ۱۰ درصدی نسبت به درآمد ۸۱۶ میلیون دلاری سال ۲۰۱۸ را نشان می‌دهد.

گذشته از آن این بازی مبتنی بر واقعیت ترکیبی بوده و سال ۲۰۱۷ با افت درآمد از رقم ۸۳۲ میلیون دلاری سال ۲۰۱۶ به ۵۸۹ میلیون دلار رسید و افت ۲۹ درصدی داشت. Pokémon Go در سال ۲۰۱۶ چنان محبوبیتی داشت که بازیکنان بسیاری را درگیر خود کرده بود.

رشد درآمد Pokémon Go   در سال ۲۰۱۹

Niantic برای بهتر شدن بازی و یکپارچه سازی بهتر آن با دنیای واقعی، دو دلیل اصلی رشد درآمد بازی از سال ۲۰۱۷ دانست. سال ۲۰۱۹ عمده درآمد از ایالات متحده کسب شد که رقمی ۳۳۵ میلیون دلاری از ۸۹۵ میلیون است. ژاپن با ۲۸۶ میلیون دلار رتبه دوم و آلمان با ۵۴ میلیون دلار سوم است.

درباره درآمد بدست آمده نیمی از آنها توسط کاربران اندرویدی و نیمی دیگر توسط کاربران iOS هزینه شده است. انتظار می‌رود درآمد این بازی امسال افزایش یابد زیرا اخیراً پشتیبانی از ویژگی جدیدی به نام Buddy Adventure را بدست آورده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با Pokémon دنیای واقعی را کشف کنند.

منبع

یک پاسخ دهید