Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

طراح محیطی ناتی داگ به استودیوی نینجا تئوری پیوست

0 16

پیوستن استعدادهای بزرگ به تیم توسعه‌دهندگان شرکت مایکروسافت (Microsoft) تمامی نداشته و اکنون نیز به نظر می‌رسد که اندرو واتکینز (Andrew Watkins)، طراح محیطی استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog)، به استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) پیوسته است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اخیرا شرکت مایکروسافت استودیوهای بسیاری مانند نینجا تئوری و ابسیدین اینترتینمنت (Obisdian Entertainment) را خریداری کرده و در نظر دارد تا بازی‌های بزرگی را نیز به جمع عناوین خود اضافه کند. بازی Senua’s Saga Hellblade 2 یکی از آن‌ها است که توسط استودیوی بااستعداد نینجا تئوری در حال توسعه بوده و قرار است برروی کنسول اکس‌باکس سریز اکس منتشر شود. قطعا تریلر و محیط‌های به نمایش در آمده از این بازی، به شدت نفس‌گیر هستند و اکنون نیز بر اساس پیامی در وب‌سایت neogaf، طراح محیطی استودیوی ناتی داگ که اندرو واتکینز نام دارد، پس از ۹ سال فعالیت در این استودیو، اکنون به جمع اعضای استودیوی نینجا تئوری ملحق شده است. همچنین این موضوع در وب‌سایت Linkdin نیز تایید شده و وی به عنوان طراح ارشد محیطی، از دسامبر ۲۰۱۹ میلادی در این استودیو فعالیت می‌کند.

این بسیار شگفت‌انگیز است که استودیویی که در گذشته بسیار کوچک بود و به صورت مستقل فعالیت می‌کرد، اکنون در حال بزرگتر شدن و پیشرفت کردن است. قطعا این موضوع برروی کیفیت بازی Senua’s Saga Hellblade 2 تاثیر گذاشته و آینده‌ی درخشانی را می‌توانیم برای آن‌ها تصور کنیم.

منبع: windowscentral

یک پاسخ دهید