Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

حجم بازی Zombie Army 4: Dead War مشخص شد

0 11

بازی Zombie Army 4: Dead War به زودی برروی پلتفرم‌های مختلفی منتشر خواهد شد و اکنون در همین راستا، حجم نهایی این عنوان برروی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

این بازی قرار است اکشنی بر پایه‌ی همکاری را در دنیایی آخرالزمانی و زامبی‌محور ارائه کرده و بازی‌بازان نیز به شدت خواهان تجربه‌ی آن هستند. اکنون که به زمان انتشار این بازی نزدیک می‌شویم، حجم نهایی آن برروی کنسول اکس‌باکس وان نیز مشخص شده است که بر اساس توضیحات استودیوی ربلیون (Rebellion)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، حجمی معادل ۲۱.۴۵ گیگابایت را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که احتمالا ما می‌توانیم حجمی مشابه را نیز برروی دیگر پلتفرم‌های مقصد این بازی تصور کنیم. همچنین متاسفانه این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر نخواهد شد و کاربران این کنسول در حال حاضر مشغول تجربه‌ی Zombie Army Trilogy هستند.

Zombie Army 4: Dead War در تاریخ سه‌شنبه، ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۴ فوریه‌ی ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین این بازی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار دارد. همچنین این بازی در قالب نسخه‌های مختلفی نیز منتشر می‌شود که Deluxe و Collector Edition از  جمله‌ی آن محسوب می‌شوند

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید