Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Borderlands 3 | تاریخ رویداد Takedown at Malivan Blacksit مشخص شد

0 4

همان‌طور که مطلع هستید، خالق بازی Borderlands 3 یعنی استودیوی گیرباکس (Gearbox) پس از انتشار این عنوان، رویدادهای بسیاری را نیز برای آن برگزار کرد. اکنون تاریخ برگزاری رویداد جدید این بازی نیز مشخص شد است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

رویداد Takedown at Malivan Blacksit در تاریخ ۵ بهمن‌ ماه ۱۳۹۸ (۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت و باس جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد که ماجراجویی‌های جدیدی را برای چهار شخصیت والت هانتر (Vault Hunter) این بازی در پی خواهد داشت. همچنین این رویداد تا تاریخ یکشنبه، ۱۱ اسفند ماه (۳۰ ژانویه) ادامه و پاداشی مشابه با گذشته را به همراه خواهد داشت. همچنین پس از این تاریخ، بازی به درجه‌ی سختی گذشته باز خواهد گشت.

همچنین بازی‌بازانی که علاقه‌ای به این رویداد ندارند نیز می‌توانند بسته‌الحاقی Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot را تجربه کنند که منطقه، سلاح، آیتم تزئینی، باس‌ها و دشمنان جدیدی را در خود جای داده است. قطعا پشتیبانی استودیوی گیرباکس از این بازی بی‌نظیر بوده و محتویات غنی بسیاری در این بازی، انتظار بازی‌بازان جدید را می‌کشند.

بازی Borderlands 3 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید