Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی Batman: Arkham Legacy برروی کنسول‌های نسل آینده منتشر خواهد شد

0 57

استودیوی مونترال برادران وارنر (WB Montreal)، به تازگی تصاویر مرموزی را منتشر نمود که به بازی Batman: Arkham Legacy مرتبط است. اکنون به نظر می‌رسد که این بازی تنها برروی کنسول‌های نسل آینده منتشر خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اینسایدری با نام کاربری کی‌سی والش (KC Walsh) به تارگی پیامی را در صفحه‌ی شخصی خود منتشر کرده و اطلاعاتی را از نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی batman به اشتراک گذاشته است. طبق توضیحات وی، نام این بازی حتی Batman: Arkham Legacy نیز نبوده و عنوانی برای نسل آینده‌ی کنسول‌ها است. همچنین زمانی که از والش پرسیده شد، «این بازی ادامه‌ی Batman: Arkham Knight خواهد بود و یا Batman: Arkham Origins»، وی توضیح داد که «فعلا نمی‌تواند درباره‌ی این موضوع صحبتی را به میان آورد ولی بازی‌بازان را غافل‌گیر خواهد کرد». همچنین وی اظهار داشته است که منبع وی ناشناس بوده و به زودی نیز شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. وی در این خصوص توضیح داد:

من زمان رونمایی از این بازی را نمی‌دانم ولی با توجه به طولانی شدن فرایند توسعه و انتشار اندک اطلاعات از آن، به زودی نارضایتی‌هایی از جانب بازی‌بازان نسبت به این عنوان شکل خواهد گرفت و آن‌ها را وادار به رونمایی از این بازی خواهد کرد.

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، ما شاهد رونمایی از این بازی در نمایشگاه E3 2020 خواهیم بود.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید