Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

توضیحات مت بوتی درباره‌ی رقابت شرکت‌های سونی و مایکروسافت

0 10

اکنون که به شروع نسل جدید کنسول‌ها نزدیک می‌شویم، رئیس استودیوهای شرکت مایکروسافت (Microsoft) یعنی مت بوتی (Matt Booty) توضیحاتی را درباره‌ی رقابت با شرکت سونی (Sony) و آینده‌ی آن‌ها ارائه کرده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

مت بوتی طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت MCV UK اظهار داشت که علاقه‌ای نسبت به نظاره‌ی هر اتفاقی از منظر رقابت بین شرکت‌های مایکروسافت و سونی ندارد. وی در این خصوص توضیح داد:

در ابتدا عرض کنم که شرکت سونی دستاورد بزرگی را با جذب مخاطبان بسیار، فروش کنسول‌ها و ارائه‌ی بازی‌های شگفت‌انگیری که توسط استودیوهای فرست پارتی آن‌ها خلق شد، انجام داد. من تلاش می‌کنم که خود را از حیطه‌ی رقابتی این دو شرکت دور کرده و سعی می‌کنم که بر سه موضوع تمرکز داشته باشم؛ موضوع اول این است که ما باید به وعده‌ی خود عمل کنیم. دوم اگر ما می‌گوییم که عنوانی از ما آماده‌ی ارسال به فروشگاه‌ها است، بایستی به وعده‌ی خود سر موقع عمل کنیم. در نهایت بایستی در اجرا بهتر عمل کنیم.

همچنین وی در ادامه درباره‌ی احساس راحتی مشتریان سخن گفت و اظهار داشت:

من عقیده دارم که بازی‌بازان بایستی درباره‌ی هزینه‌های خود احساس راحتی کنند. حالا این موضوع می‌خواهد درباره‌ی خرید آن‌ها در تعطیلات باشد و یا درباره‌ی خرید اکس‌باکس سریز اکس. همچنین محتوای این دو کنسول بایستی رو به جلو حرکت کرده و بازی‌بازن نبایستی احساس کنند که انتخابی را مجبورند بین دو نسل انجام دهند.

با این تفاسیر، آن‌ها احتمالا راه خود را در نسل آینده پیش گرفته و تلاش خواهند کرد که در اجرای پروژه‌های خود بهتر عمل کنند. همچنین کنسول نسل آینده‌ی آن‌ها در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید