Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

استودیوی راکستار آگهی شغلی جدیدی را درباره‌ی بازی جدید خود ثبت کرد

0 11

متاسفانه شایعه‌های بسیاری درباره‌ی بازی جدید استودیوی راکستار (Rockstar) وجود دارد که به بازی‌های Grand Theft Auto 6 و Bully 2 اشاره داشته و همچنان این استودیو در سکوت خبری به سر می‌برد. اکنون آن‌ها آگهی شغلی جدیدی را ثبت کرده‌اند که می‌تواند به رونمایی جدیدی اشاره داشته باشد. در ادامه با گیموران همراه باشید.
این آگهی شغلی به استخدام یک تدوینگر ویدئو اشاره دارد که با ویدئوهایی احساسی و هیجان‌انگیزی از بازی جدید آن‌ها، در قالب ۶۰ فریم بر ثانیه سروکار دارد. با این‌که موضوع یاد شده چندان به رونمایی بازی جدیدی از استودیوی راکستار مرتبط نیست ولی از زمان انتشار بازی جدید آن‌ها یعنی Red Dead Redemption 2، در حدود یک سال می‌گذرد.

توسعه‌ی بازی Grand Theft Auto 6 یکی از محتمل‌ترین گزینه‌های  رو میز تلقی شده و با وجود موفقیت بخش چندنفره‌ی آن یعی Grand Theft Auto Online، می‌توانیم انتظار نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه را داشته باشیم. اما طرفداران بسیاری تشنه‌ی رونمایی از بازی Bully 2 نیز هستند و این عنوان نیز می‌تواند بازی نسل آینده‌ی آن‌ها باشد. به هر حال بایستی صبر کنیم و منتظر بیانیه‌ی رسمی توسط استودیوی راکستار باشیم.

اما از این موضوعات که بگزریم، شما مشتاق رونمایی از Grand Theft Auto 6 هستید یا Bully 2؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید