Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ریزر و معرفی روتر گیمینگ Sila 5G

0 7

شرکت ریزر در جریان نمایشگاه CES 2020 از روتر گیمینگ ۵G خانگی خود به نام Sila 5G رونمایی به عمل آورد که از طراحی ساده و استوانه‌ای با تم رنگی مشکی و سبز برخوردار است. با وب سایت گیموران همراه باشید.

این روزها شرکت‌های بسیاری هستند که به تولید لوازم گیمینگ می‌پردازند و در این بین ریزر نیز یکی از آنهاست. این برند شناخته شده در نمایشگاه CES 2020 با معرفی روتر خانگی ۵G خود تحت عنوان Sila سعی داشته به گیمرها سرعت اتصال به شبکه سریعی ارائه دهد. از آنجایی که این روتر ۵G، به اتصال سیمی سنتی اتکا نداشته و از شبکه اتصال سریعی برخوردار است.

این بدان معناست با روتر خانگی Sila 5G افراد می‌توانند علاوه بر سیستم دسکتاپی، با موبایل خود بازی‌های آنلاین انجام داده و شاهد سرعت اتصال اینترنت بالایی باشند. هدف ریزر از معرفی این روتر ۵G حرفه‌ای، ارائه محصولی بوده که نه تنها سرعت شبکه بالایی دارد، بلکه گیمرهای موبایل و دسکتاپ تجربه گیمینگ بی نظیر را داشته باشند.

ریزر و رونمایی روتر حرفه ای Sila 5G

ریزر همچنین از فناوری FasTrack بهره گرفته که به کاربران اجازه خواهد داد تا پهنای باند را برای برنامه ها و دستگاه های گیمینگ سریع و ارتقا بخشند. این یعنی اگر کنسول ایکس باکس دارید یا رایانه شخصی، می توانید انتخاب کنید که پهنای باند شما در چه سطحی باشد.

شرکت ریزر همچنین این روتر را برای بازی های تحت شبکه و فضای ابری بهینه کرده و عالی عمل می کند. همچنین این روتر از پروتکل امنیتی برخوردار بوده و اتصال به شبکه با امنیت بالایی خواهید داشت. انتظار داریم Razer محصول جدید را در آینده با قیمت نامشخص عرضه کند زیرا جزئیات تکمیلی از قبیل تاریخ فروش و قیمت نامشخص باقی ماند.

منبع

یک پاسخ دهید