Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مت بوتی: مایکروسافت به دنبال خلق شخصیت‌های به یادماندنی است

0 3

به تازگی مت بوتی (Matt Booty)، رئیس استودیوهای جهانی شرکت مایکروسافت (Microsoft)، از برخی از برنامه‌های جالب توجه استودیوهای فرست پارتی این شرکت رونمایی کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

مت بوتی طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت MCVUK درباره‌ی اهمیت خلق شخصیت‌هایی مانند شخصیت‌های مجموعه‌های شرکت مارول (Marvel) و Lord of the Rings که توانایی جذب مخاطب جهانی را به صورت بلند مدت داشته باشند، ارائه کرد. وی در این خصوص اظهار داشت:

ما می‌خواهیم که انتظارات را از کیفیت تولیدات خود بالا برده و در نظر داریم تا بازی‌هایی را منتشر کنیم که طرفداران به آن‌ها افتخار کرده و ما نیز به آن‌ها افتخار کنیم.

ما نیاز داریم که به خلق شخصیت‌ها، داستان و دنیایی ادامه دهیم که فراتر از نسل، دستگاه و پلتفرم‌ها باشند. اگر شما مروری را بر خلق شخصیت‌های مجموعه‌های شرکت مارول و Lord of the Rings داشته باشید، پی می‌برید که در آن زمان هیچ‌کس تصور نمی‌کرد که چیزی به نام سرویس نتفلیکس پدید آید.

همچنین وی در ادامه به داشتن مجموعه‌ی Halo افتخار کرد که تاکنون نسخه‌های بسیاری از آن در قالب مجموعه‌ی تلویزیونی، کتاب و بازی‌های ویدئوی خلق شده است. قطعا شرکت مایکروسافت با در اختیار داشتن استودیوهای بزرگی مانند نینجا تئوری (Ninja Theory)، نسل آینده را قدرتمند آغاز خواهند کرد.

کنسول اکس‌باکس سریز اکس در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد.

منبع: WCCfetch

یک پاسخ دهید