Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

قابلیت رهگیری پرتو به بازی Wolfenstein: Youngblood اضافه شد

1 8

همان‌طور که مطلع هستید، بازی Wolfenstein: Youngblood در سال گذشته منتشر شد و سازندگان آن وعده دادند که قابلیت رهگیری پرتو را به آن اضافه خواهند کرد. اکنون این موضوع رنگ واقعیت به خود گرفته است که در ادامه به آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

شرکت بتسدا (Bethesda) اعلام کرده است که بازی Wolfenstein: Youngblood اکنون به فناوری رهگیری پرتو Nvidia’s RTX Ray-Tracing و DLSS مجهز شده است.  اکنون این به‌روزرسانی در دسترس بازی‌بازن قرار داشته و با کارت‌های گرافیک GeForce RTX 2060، RTX 2070 و یا پردازنده‌ی گرافیکی ۲۰۸۰ سازگار است. این به‌روزرسان موجب می‌شود تا انعکاس برروی کف زمین به شدت زیبا جلوه کرده و این مورد در تمام بازی وجود خواهد داشت.

اضافه شدن این قابلیت دومین به‌روزرسانی بزرگ این بازی محسوب شده و در گذشته محتویات اضافه‌ای مانند ماموریت، دشمنان و مناطقی جدید به بازی اضافه شد. اکنون جلوه‌های گرافیکی و قابلیت رهگیری پرتو موجب می‌شوند تا تمام محتویاتی که در گذشته به این بازی اضافه شده‌اند نیز زیباتر جلوه کنند.

بازی Wolfenstein: Youngblood در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: PCgamer

نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

نظر اول
  1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    کجاست اون کسی که بازگشت به قلعه ولفنشتاین رو ساخت تا ببینه فرانچایزش تبدیل به چه چیز مزحکی شده ؟ . اکتیویژن مرض داشتی بازی رو بفروشی تا نابودش کنن ؟ قدیم یه شوتر ناب و عالی بود اما در نسل ۸ تبدیل شد به یه سیمولاتور نازی کشی و الانم جهش پیدا کرده و سیمولاتور فمنیستهای قاتل خشمگین شده

    ۱

یک پاسخ دهید