Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فیلم Uncharted | سونی به دنبال جذب روبن فلیشر است

0 5

اکنون که آخرین کارگردان فیلم Uncharted یعنی تراویس نایت (Travis Knight) از تیم تولید این فیلم جدا شده است، شرکت سونی (Sony) به دنبال جذب کارگردان جدیدی است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

متاسفانه فیلم Uncharted با فراز و نشیب‌‎های بسیاری همراه بوده و تاکنون کارگردان‌های بسیاری را از دست داده است. اکنون شرکت سونی با مشکلات فراوانی روبه‌رو شده و به شدت خواهان سرعت بخشیدن به فرایند تولید آن، پیش از اکران نسخه‌ی جدید سری Spider-Man است. همچنین این موضوع به دلیل مشترک بودن بازیگر این دو فیلم یعنی تام هالند (Tom Holland) نیز اتفاق افتاده است.

بر اساس گزارش‌هایی از منابع وب‌سایت Deadline، شرکت سونی اکنون به دنبال جذب روبن فلیشر (Ruben Fleischer) برای واگذاری مسئولیت کارگردانی به وی است. فلیشر تاکنون دو نسخه از مجموعه‌ی Zombieland را کارگردانی کرده و به تازگی نیز رهبر تیم ساخت فیلم Venom بوده است. فیلم Venom تاکنون به شدت موفق عمل کرده و نسخه‌ی دوم آن در اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی اکران خواهد شد. همچنین این بار اندی سرکیس (Andy Serkis) وظیفه‌ی کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت.

با وجود تغییرات بسیاری در تیم ساخت فیلم Uncharted، تام هالند و مارک والبرگ (Mark Wahlberg)، بازیگر نقش ویکتور سالیوان (Victor Sullivan)، هم‌چنان در این تیم حضور دارند و خواهان اکران آن هستند.

منبع: Wccfetch

یک پاسخ دهید