Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های نسل آینده نیز منتشر خواهد شد

1 41

بر اساس توضیحات جدید استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، بازی Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های نسل آینده نیز منتشر خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به سرعت به زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل آینده نزدیک می‌شویم و توسعه‌دهندگان نیز تمام تلاش خود را می‌کنند که آخرین آثار خود را به بهترین شکل برروی کنسول‌های نسل جاری منتشر کنند. بازی Cyberpunk 2077 نیز از آن دست عناوینی است که تمام قدرت کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را به رخ خواهد کشید. اما شانس بسیار زیادی وجود دارد که این بازی با ارتقاهایی در زمینه‌ی کیفیت تصویر و نرخ فریم نیز برروی کنسول‌های نسل آینده منتشر شود.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در جریان گفتگویی در وب‌سایت Reddit اظهار داشت که این بازی ممکن است که برروی کنسول‌های نسل آینده نیز منتشر شود. این استودیو در این خصوص توضیح داد:

امکان دارد. اگرچه که تمرکز اصلی ما نسل جاری است.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، آن‌ها هنوز به طور قطعی این موضوع را تایید نکرده‌اند ولی احتمالا در آینده شاهد عرضه‌ی ان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سریز اکس نیز باشیم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: Gamingbolt

نظر اول
  1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    سالی نو با عناوینی نو یعنی مورد انتظارترین بازی تاریخ همینه و بلطف کیانو ریوز هم دوست داشتنی تر شده

یک پاسخ دهید