Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

زمان اعلام نامزد‌های مراسم Oscars 2020 و راه‌های تماشای زنده آن اعلام شد

4 114

چیزی به برگزاری مراسم Oscars 2020 نمانده است. در این مطلب بررسی می‌کنیم چه زمانی نامزدهای Oscars 2020 اعلام می شود و چگونه می توانید آن را به‌صورت آنلاین تماشا کنید.پس در ادامه با گیموران همراه باشید.

مراسم Oscars 2020 در ماه فوریه برگزار می شود. اکنون در این مطلب اعلام می‌کنیم که کاندید‌های مراسم در چه تاریخی اعلام می‌شوند و چگونه مراسم را به طور زنده تماشا کنید. جوایز اسکار نشانگر بالاترین افتخار در جوایز فیلم است. مراسمی که غرق در شرایط به سبک هالیوود است؛ مراسمی که هر سال به میزبانی آکادمی هنر تصاویر بصری برگزار می‌شود. اعلام نامزدهای جوایز مراسم Oscars 2020 آغاز مراحل نهایی آماده‌سازی این مراسم است.

با این وجود، درصورتی که همه‌ی نامزدهای انجمن صنفی منتقدین معتبر در حال حاضر اعلام نشده باشند، طرفداران فیلم که دانش درستی از سیستم جوایز هالیوود دارند، می توانند برخی از کاندیدها را حدس بزنند. با این حال، همیشه اعلام برندگان اسکار موجب غافلگیری بینندگان می‌شود. سال گذشته، مستند زیبای مورگان نویل (Morgan Neville) به نام Won’t You Be My Neighbor به طور عجیبی از رقابت غایب بود. اما هر سال، این لیست ادامه دارد.

نامزدهای اسکار ۲۰۲۰ در تاریخ دوشنبه ۲۳ دی ماه ۱۳۹۸ (۱۳ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) از ساعت ۸:۱۸ بامداد و به تفکیک دو بخش اعلام می شود. اولین دسته از دسته بندی‌هایی که باید اعلام شوند به‌صورت بازیگر نقش مکمل، طراحی لباس، ویرایش فیلم، فیلم کوتاه انیمیشن، ویرایش صدا و میکس صدا است.

مشاهده مراسم اعلام نامزدهای اسکار ۲۰۲۰ به‌صورت زنده و آنلاین چندان دشوار نیست زیرا آکادمی این پوشش را به راحتی در اختیار همه بینندگان قرار می دهد. شما می‌توانید مراسم Oscars 2020 را از وب‌سایت‌هایی مانند Oscar.com ،Oscars.org، توییتر ، یوتیوب و فیسبوک تماشا کنید. علاوه بر این، اعلام نامزدهای Oscars 2020 از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای و پخش کنندگان محلی لس آنجلس در دسترس خواهد بود.

این مراسم در تاریخ یکشنبه ۲۰ بهمن ماه(۹ فوریه ۲۰۲۰ میلادی)، ساعت ۸ شب به وقت محلی (۷:۳۰ صبح به وقت تهران) برگزار می شود. این مراسم از تمام وب‌سایت‌هایی که بالاتر ذکر شد، به صورت زنده قابل مشاهده است. امسال نیز برای دومین سال پیاپی، مراسم اسکار بدون میزبان برگزار می‌شود. مراسم سال گذشته موفقیت بزرگی برای آکادمی محسوب می‌شد، بنابراین به نظر می‌رسد برگزاری مجدد مراسم بدون میزبان یک تصمیم هوشمندانه از طرف آن‌ها است.

4 نظرات
 1. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  با تشکر از اقای نیکو بیان . بعد از فساد جوایز در بخش هنر گیم تنها امید به جوایز سینماست که تقریبا در بیشتر موارد درست بوده به غیر از جایزه دادن به فیلمهای همجنسگرایانه سیاه پوستی که واقعا حال ادمو میگیرن . دوست دارم واکین فینکس ( البته در بعضی الفاض خوئاکین هم تلقی میشه ) جایزه بهترین نقش مرد و فیلم جوکر تمام جوایزو ببره چون واقعا اثری متفاوت و واقعی از دنیای بیرونمون بود

  ۲
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   امین هرکی خواکین میگه هزارتا تف و خلط میریزه رو کناریش بعد کامل میکنه اسمو 😆😆

   همون واکین به این خوبی 🙂
   ۱
   1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    عجب جک ادبی باحالی گفتی

    ۱
 2. Emad908
  Emad908 says

  امیدوارم ویلم دفو تو اسکار نادیده گرفته نشه.

یک پاسخ دهید