Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

توضیحات کارگردان Bioshock 2 درباره‌ی Bioshock 4

9 55

تاکنون شایعات بسیاری درباره‌ی در دست توسعه قرار داشتن بازی Bioshock 4 منتشر شده و اکنون کارگردان بازی Bioshock 2، مواردی که دوست دارد در این بازی ببنید را شرح داده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

جوردن توماس (Jordan Thomas)،  کارگردان بازی Bioshock 4، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت TechRadar درباره‌ی راهی که بازی Bioshock 4 بایستی در پیش بگیرد، توضیحاتی را ارائه کرده است. وی در واقع پیش از ترک استودیوی توکی گیمز (۲K Games)، برروی تمام نسخه‌های مجموعه‌ی Bioshock کار کرده است. در واقع این وب‌سایت چنین سوالی را مطرح کرد و توماس پاسخ داد:

من امیدوارم که آن‌ها زنجیره‌ی اتفاقات گذشته را دور انداخته و فراتر از آن فکر کنند. من امیدوارم که این مجموعه در آینده هم از نظر فیزیکی و هم از نظر درون‌مایه، ما را به مکان‌هایی ببرد که انتظارشان را نداشته‌ایم.

البته تمام نسخه‌های مجموعه‌ی Bioshock موضوعاتی غیر منتظره را ارائه کردند و داستان بازی Bioshock: Infinite مخلوطی از وقایع حال حاضر و تاریخی بود. همان‌طور که جوردن توضیح داد، امیدواریم که اگر نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه وجود دارد، باز هم موجب غافل‌گیری بازی‌بازان شده و ما را در دنیایی بهت برانگیز غرق کند. اما وجود این بازی هنوز تایید نشده است و گزارش‌های منتشر شده از آن، تنها در حد شایعه باقی می‌مانند. پس بهتر است برای قضاوت تا رونمایی رسمی از آن صبر کنیم.

منبع: Comicbook

9 نظرات
 1. Emad908
  Emad908 says

  به نظرم بایوشاک ۴ نمیتونه موفقیت های ۳ قسمت قبل مخصوصا قسمت اول رو تکرار کنه اما امیدوارم بتونه بازی خوبی درحد نام بایوشاک باشه.

  ۲
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   به نظرم این دفعه اگه ببرن دنیای استیم پانکی جالب بشه… تکنولوژی ها و سلاح های خلاقانه ای هم بزارن که با بخار کار میکنن.

   ۲
   1. Emad908
    Emad908 says

    آره جالب میشه ولی به نظرم میتونستن یه ایپی جدید رو به این بازی اختصاص بدن و به عنوان دنباله معنوی بایوشاک ازش یاد کنن دقیقا مثل بایوشاک که دنباله معنوی سیستم شاک هست. درکل امیدوارم موفق شه.

  2. HEAVY RAIN
   HEAVY RAIN says

   شما همون عماد پی سی فن با عکس سکیرو در گیمفا هستی یا خیر

   1. Emad908
    Emad908 says

    بلی همونم 🙂

 2. HEAVY RAIN
  HEAVY RAIN says

  بایوشاک فقط نسخه سومش

  ۱
 3. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  هیچ وقت از این مدل گرافیک خوشم نیومد

  1. HEAVY RAIN
   HEAVY RAIN says

   برو نسخه سومش رو بازی کن پشیمون نمیشی از من گفتن بود ها…من خودمم از نسخه یک و دو زیاد خوشم نیومد ولی نسخه سومش محشر بود مخصوصا با حضور تروی بیکر

   ۱
   1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    یحتمل تو تخفیفات بخرمش چون قیمتش خیلی پائین میشهاون رفیقمونم اره همون عماد هستش

یک پاسخ دهید