Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

به‌روزرسان جدیدی برای Grand Theft Auto Online منتشر شد

0 12

سرانجام به‌روزرسان بزرگ دیگری برای بازی Grand Theft Auto V و به طور دقیق‌تر بخش چندنفره‌ی آن یعنی Grand Theft Auto Online منتشر شد که در ادامه به محتویات اضافه‌ی آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

درست است که جشن کریسمس و سال ۲۰۱۹ میلادی را پشت سر گذاشتیم، ولی این بدین معنی نیست که هنوز از طرفداران بخش چندنفره‌ی Grand Theft Auto Online کاسته شده است. این بخش چندنفره‌ی محبوب به شدت با قدرت به جلو حرکت کرده و اکنون نیز به‌روزرسان جدیدی برای آن منتشر شده که محتویات اضافه‌ای را با خود به همراه داشته است.

بازی‌بازان از این پس دو برابر بیشتر از گذشته در بخش Arena War Series پاداش می‌گیرند که شامل حالت‌های Carnage، Flag War، Hot Bomb و Bomb Ball می‌شود. همچنین شما از طریق دریافت این به‌روزرسان و شرکت در بخش Resurrection پول و شهرت بیشتری را در بازی کسب خواهید کرد.

در کنار این مورد، خودروی Overflod Imorgon Sport نیز به بازی اضافه شده است که در قسمت پایین می‌توانید تصویر آن را مشاهده کنید:

همچنین تخفیفاتی نیز در برخی از ارتقاهای این بازی اعمال شده است که قطعا می‌تواند موجب خوشحالی بسیاری از بازی‌بازان گردد. استودیوی راکستار (Rockstar) با پشتیبانی مناسب از این بازی و بخش چندنفره‌ی آن توانسته است مخاطبان بسیاری را به آن جذب کرده و احتمالا تا عرضه‌ی بازی Grand Theft Auto 6، این سیر صعودی ادامه داشته باشد.

بازی Grand Theft Auto V و بخش چندنفره‌ی Grand Theft Auto Online در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: MP1ST

یک پاسخ دهید