Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رونمایی MSI از نمایشگر گیمینگ با پنل IPS

0 6

شرکت MSI به تازگی از نمایشگر گیمینگ جدید خود به نام Optix MAG251RX رونمایی کرد که با صفحه نمایش ۲۴.۵ اینچی همراست و به پنل IPS مجهز شد. با گیموران همراه باشید.

محصول تازه معرفی شده MSI دارای نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتز بوده و مدت زمان پاسخگویی آن هم کمتر از ۱ میلی ثانیه است. همچنین تنها نمایشگر گیمینگ MSI بوده که سازگاری با فناوری G-Sync انویدیا دارد. پیش از این MSI بیشتر مانیتورهای خود را با فناوری فری سینک AMD سازگار کرده است.

برخلاف بیشتر نمایشگرهایی با نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتز، ام اس آی Optix MAG251RX دارای پنل IPS به جای TN است. همچنین در زمینه VESA از استاندارد HDR 400 بهره می‌برد و روشنایی بالایی در شرایط نوری کم دارد. 

اولین نمایشگر MSI با فناوری G-Sync انویدیا

شرکت تایوانی هم چنین یک برنامه اختصاصی به نام Gaming OSD App را برای نمایشگر توسعه داده که افراد از طریق این نرم افزار می‌توانند تنظیمات دقیق داشته باشند.

یک ویژگی جالب نمایشگر جدید MSI به نام Night Vision هم وجود دارد که جزئیات مناطق تاریک صفحه نمایش را روشن می‌سازد. بنابراین با مانیتور تازه رونمایی شده Optix MAG251RX شرکت MSI را یک گزینه بزرگ برای گیمرها دانست که در بحث طراحی جذاب و در زمینه مشخصات نیز گزینه ایده آلی است.

در بخش پورت باید به یک دیسپلی پورت ۱.۲، دو HDMI 2.0، یک USB Type C ، جک DC، یک USB 2.0 Type B و سه USB 2.0 Type A اشاره داشت.

جزئیات قیمت و تاریخ عرضه نمایشگر MSI بعدها اعلام می‌شود.

منبع

یک پاسخ دهید