Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: اکس‌باکس سریز اکس از فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز پشتیبانی خواهد کرد

1 12

بر اساس گزارش‌هایی که از وب‌سایت Game-Experience منتشر شده است، کنسول اکس‌باکس سریز اکس از فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

منابع داخلی این وب‌سایت به تازگی اعلام کرده‌اند که کنسول اکس‌باکس سریز اکس از ویژگی Windows Mode استفاده خواهد نمود که سبب تغییر یافتن سیستم عامل کنسول به ویندوز ۱۰ می‌شود. این امر نیز موجب می‌گردد تا به فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز دسترسی پیدا کنید. اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، شما می‌توانید کنسول خود را به نوعی به رایانه‌ی شخصی تبدیل کرده و به تمام فهرست بازی‌هایی که نمی‌توانستید برروی کنسول خود تجربه نمایید، دسترسی پیدا کنید.

این موضوع تا حدودی طعنه‌آمیز نیز به نظر می‌رسد زیرا شما به بازی‌هایی مانند Detroit Becom Human که در گذشته به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شدند نیز دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را برروی کنسول نسل آینده‌ی شرکت مایکروسافت (Microsoft) تجربه کنید. همچنین گزارش‌هایی منتشر شده است که به انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Horizon: Zeo Dawn نیز اشاره دارد. این قابلیت در کنار قابلیت پشتیبانی از نسل گذشته نیز محتوایی گسترده و متنوع را در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد.

کنسول اکس‌باکس سریز اکس در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد.

منبع: Gamesradar

نظر اول
  1. Elecropop
    Elecropop says

    مثل کنسول استیم ماشین ولو.

یک پاسخ دهید