Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رده‌بندی سنی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding مشخص شد

3 44

همان‌طور که مطلع هستید، خالق بازی Death Stranding استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در سال جاری تایید نمود که این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. اکنون رده‌بندی سنی آن مشخص شده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

بازی Death Stranding عنوانی منحصر به فرد است؛ از گیم‌پلی و موسیقی گرفته تا سبک هنری و حال و هوای آن. این بازی برای مدت مدیدی توسط شرکت سونی (Sony) به اصطلاح هایپ می‌شد و در این مدت نمایش‌های به شدت مرموزی از آن نیز منتشر گشت. همچنین موتور بازی‌سازی آن دسیما انجین (Decima) بوده که همین موضوع موجب شده است تا انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تا حدودی غیر منتظره جلوه کند.

انتقال این بازی به پلتفرم رایانه‌های شخصی برای تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی تایید شد ولی اکنون رده‌بندی سنی آن زودتر از موعد نیز مشخص شده است. رده‌بندی سنی این بازی توسط سازمان ESRB انجام گرفته و مطابق با نسخه‌ی کنسولی آن است. معمولا رده‌بندی سنی بازی ها در نزدیکی‌های زمان عرضه صورت می‌گیرید ولی این بار این اتفاق زودتر از موعد برای این عنوان رخ داده است.

بازی Death Stranding در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

منبع: Gamingbolt

3 نظرات
 1. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  خنده داره که ۵۰۵ تو نسخه پیسی یسری از مکانیزمها رو تغیر داده و گیم پلی رو کمی سرعتی تر کرده تا بیشتر به دل بشینه. نکته خنده دار دیگش اینه که کل سهم فروش سونی رو استیم رو با مبلغ ۳۰ میلیون دلار خرید تا دست سونی کوتاه بشه و من موندم که چرا اصلا فروختن سهمشونو ؟ چجوری بازار خودشونو با استیم یکی دیدن و بابت پول خرد سهمشونو واگذار کردن ؟ همین الانش خیلی بیشتر از نسخه سونی پیش فروش کرده و واقعا کسی نمیدونه چرا

  1. Elecropop
   Elecropop says

   کامپیوتر ۲ میلیونیت می‌کشه؟ چون دیگه خونه رفیقت نمی‌تونی بازی کنی.

   1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    تو غصه منو نخور یوقت دیدی موهات شد رنگ دندونات . تو مغازه هم کامپیوتر زیاد داریم من مشکلی ندارم

یک پاسخ دهید