Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تاریخ انتشار و اطلاعات بیشتری از بازی Assassin’s Creed: Ragnarok فاش شد

3 199

به نظر می‌رسد که اطلاعات بسیاری از بازی Assassin’s Creed: Ragnarok پیش از رونمایی رسمی از آن فاش شده است که به تاریخ انتشار و برخی از اطلاعات داستان و گیم‌پلی آن اشاره دارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مطلع هستید، تحلیلگر وب‌سایت Kotaku یعنی جیسون شرایر (Jason Shreier)، در سال گذشته تایید نمود که داستان بازی Assassin’s Creed: Ragnarok در دوره‌ی اساطیر اسکاندیناوی قرار دارد. اکنون اطلاعاتی جدیدی از این بازی در وبسایت ۴Chan درز پیدا کرده که به شدت مورد توجه طرفداران قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش‌ها، بازی مورد نظر در مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ و در ماه آینده معرفی رسمی خواهد شد. همچنین این بازی قرار است در ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شده و بازی‌بازان را در نقش شخصیتی به نام یورا (Jora)، رهبر ۴ دار و دسته‌ی مختلف، قرار دهد. همچنین شما می‌توانید جنسیت وی را نیز شخصی‌سازی کنید.

یورا تصور می‌کند که ارتباطی را با ادین (Odin)، پادشاه خدایان اساطیر اسکاندیناوی، داشته و می‌تواند از کلاغ‌هایی به عنوان قابلیت Odin Sight استفاده کند که این ویژگی بسیار شبیه به عقاب‌های بازی Assassin’s Creed: Origins است.

همچنین این بازی از بخش چندنفره نیز تا ۴ بازی‌باز را پشتیبانی خواهد نمود که این موضوع نیز به مانند دیگر ساخته‌ی شرکت یوبی سافت (Ubisoft) یعنی بازی Ghost Recon: Wildlands است.

از نظر گیم‌پلی نیز این بازی به بخش‌های مختلفی مانند مخفی‌کاری، شمشیرزنی و موارد دیگری تفکیک شده و شما می‌توانید در آن از کلاس‌های مختلفی استفاده کنید. همچنین سلاح‌های بسیاری به بازی اضافه شده و با درخت مهارت می‌توانید دوام و توانایی‌های شخصیت یورا و دیگر اسلحه‌های بازی را ارتقا دهید. بخش مخفی‌کاری نیز دست‌خوش تغییرات و پیشرفت‌هایی شده و اسلحه‌ی محبوب Hidden Blade نیز به بازی، باز خواهد گشت. همچنین نقشه‌ی این بازی بسیار بزرگ بوده و قلمروهای مختلفی مانند پاریس، لندن کیو (Kiev) و یورک (York) را در خود گنجانده است.

منبع: Gamingbolt

3 نظرات
 1. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  از فرقه حشاشین دزدیدن و به همه جا بردنشون و علیه خودشونم استفادش کردن . دیگه بازی که چارز عبدو نقاشی براش بکشه بهتر از این نمیشه . واقعا افتخار میکنم که هیچ کدام از بازیهای یوبی سافت بجز اساسین ۲ و فار کرای ۵ رو بازی نکردم . الانم که بیش از یه دهست دارن رو بیاند گود ان اویل ۲ کار میکنن

  1. Elecropop
   Elecropop says

   سس‌شر نگو. برو ریمن : لجندز و بلک‌لیست رو بازی کن بعد بیا تلاوت کن. ولی اینو بدون که تمام عمر نباتیتو اشتباه زدی.

   1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    من میخوام برم ه ن ت ا ی بازی کنم

یک پاسخ دهید