Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Grand Theft Auto 4 از فروشگاه استیم خارج شد

1 18

بازی Grand Theft Auto 4 در حال حاضر از دسترس کاربران فروشگاه استیم خارج شده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

صفحه‌ی مربوط به تهیه‌ی بازی Grand Theft Auto 4 در فروشگاه استیم وجود دارد ولی پیوند خرید از آن حذف شده است. همچنین نسخه‌ی GTA 4 Complete Edition نیز به کلی از این فروشگاه‌ خارج شده است ولی محتویات اضافه‌ی جداگانه‌ی آن که Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City نام دارد، هنوز در دسترس است. در حال حاضر استودیوی راکستار (Rockstar)، خالق مجموعه‌ی Grand Theft Auto، واکنشی را نسبت به این موضوع نشان نداده و طرفداران احتمال می‌دهند که این مشکل به دلیل مجوز موسیقی‌های آن رخ داده است.

این برای اولین مرتبه نیست که موسیقی‌های این بازی برای آن مشکلاتی را ایجاد می‌کند و در سال ۲۰۱۸ میلادی، اعتبار برخی از موسیقی‌های این بازی به اتمام رسید و استودیوی راکستار را وادار به خارج کردن این بازی از فروشگاه‌ها کرد. همچنین در سال ۲۰۱۴ میلادی، به‌روزرسانی برای بازی Grand Theft Auto: San Andreas منتشر شد که حذف ۱۷ موسیقی از این عنوان را در پی داشت. همچنین در گذشته نیز مشکلاتی برای نسخه‌های دیگر این مجموعه به وقوع پیوست که موجب حذف تعدادی از موسیقی‌های آن‌ها شد.

اما طبق گزارش وب‌سایت Neowin، نسخه‌های پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ این بازی هنوز در دسترس قرار دارند و طرفداران می‌توانند هم‌اکنون اقدام به خرید آن‌ها کنند.

منبع: VG247

نظر اول
  1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    لامصب چقدر با نیکو خاطره داشتیم . از اون اولش که با کشتی قاچاقی میاد تا اون پایانش . ا یادش بخر با ۳۶۰ چقدر بازیش کردم

    ۱

یک پاسخ دهید