Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

از پردانلودترین بازی‌های فروشگاه پلی‌استیشن در سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی شد

0 10

سرانجام شرکت سونی (Sony) نیز از پردانلودترین بازی‌های فروشگاه پلی‌استیشن در سال ۲۰۱۹ میلادی پرده‌برداری نمود که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

در پی انتشار فهرست سودآورترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی، اکنون شرک سونی نیز از پردانلودترین بازی‌های فروشگاه پلی‌استیشن در سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی کرده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare توانسته است در کشور ژاپن به پردانلودترین عنوان فروشگاه پلی‌استیشن در سال ۲۰۱۹ میلادی تبدیل شده و بازی‌های Minecraft و NBA 2K19 نیز این مقام را در منطقه‌ی اروپا به دست آورده‌اند. همچنین بازی‌های FIFA 20 و Grand Theft Auto V نیز در رتبه‌ی بعد از آن‌ها قرار می‌گیرند.

بازی Days Gone نیز به عنوان پردانلودترین بازی انحصاری فروشگاه پلی‌استیشن، در سال ۲۰۱۹ میلادی و در منطقه‌ی آمریکای شمالی شناخته شده است. بازی Beat Saber نیز توانسته است رتبه‌ی نخست بخش واقعیت مجازی این فهرست را در هر دو منطقه‌ی اروپا و آمریکا به دست آورده و این در حالی است که بازی Blood and Truth رتبه‌ی دوم را فقط در منطقه‌ی اروپا به خود اختصاص داده است.

بازی Fortnite نیز با اقتدار بخش محتویات اضافه‌ی این فروشگاه را تحت سلطه‌ی خود در آورده است. اما به صورت غافل‌گیرانه‌ای نتوانسته است رتبه‌ی نخست پردانلودترین بازی رایگان این فروشگاه را از آن خود کند و به جای آن، بازی Apex Legends این مقام را در هر دو منطقه‌ی اورپا و آمریکا، به طور شایسته‌ای کسب کرده است.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید