Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نمسیس در بازی Resident Evil 3 Remake خطرناک‌تر از مستر اکس خواهد بود

7 105

به نظر می‌رسد که نگرانی‌های مرتبط با هیولای نمسیس (Nemesis) رفع شده و این شخصیت در بازی Resident Evil 3 Remake به شدت خطرناک‌تر از مستر اکس (Mr. X) خواهد بود.درادامه با گیموران همراه باشید

قطعا نمسیس یکی از وحشتناک‌ترین هیولاهای مجموعه‌ی Resident Evil  بوده و طرفداران انتظارات بالایی را از آن در بازی Resident Evil 3 Remake دارند. این هیولای نمادین قرار است تغییراتی را نسبت به مستر اکس داشته باشد و همچنین خطرناک‌تر از وی عمل کند.

پیتر فابیانو (Peter Fabiano)، تهیه‌کننده‌ی این بازی، طی مصاحبه‌ای در آخرین نسخه‌ی مجله‌ی UK Official Playstation Magazine اظهار داشت که پیشرفت‌هایی در هیولای محبوب این بازی صورت خواهد گرفت. همچنین وی توضیح داد که نمسیس دارای هوش مصنوعی پیشرفته‌تری نسبت به مستر اکس خواهد بود. اما متاسفانه فابیانو هیچ‌گونه توضیحی را درباره‌ی تعقیب و گریزهای نمسیس ارائه نکرد ولی خوش‌بختانه اظهار داشت که رویارویی با وی همیشه از پیش تعیین شده نبوده و او بسیار بی‌رحم است. وی در این خصوص توضیح داد:

بازی Resident Evil 3 Remake دارای محیط‌های بازتری نسبت به نسخه‌ی قبلی خواهد بود و بی‌رحم بودن نمسیس، یکی از عوامل ترسناک جلوه کردن وی است. شما هرگز نمی‌دانید که نمسیس در چه زمانی روبه‌روی شما ظاهر خواهد شد.

تعقیب بی‌پایان نمسیس یکی از طرحه‌های اصلی خلق وی بوده و به نظر می‌رسد که اجرای آن در بازی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3، اندکی از واقع‌گرایانه بودن آن می‌کاهد. اما از طرفی طبق توضیحات فابیانو، وی از هوش مصنوعی پیشرفته‌ای برخوردار بوده و بایستی در نهایت صبر کنیم و ببینم عملکرد وی در محصول نهایی چگونه است.

Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایید.

منبع: Gamingbolt

7 نظرات
 1. Sammy
  Sammy says

  من برای بازی کردن اینجور بازیا فقط به دوتا توپ بستکتبال نیاز دارم!😐

  ۲
 2. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  خوشم نمیاد یچیزی که نمیشه کشتش مدام بیفته دنبالم اما دوست دارم حداقل اگه افتاد فقط راه نره و تیر اندازی کنه و بشه بهش ضربه زد تا در بره تا بشه یه نفس راحتی از دستش کشیددر کل خلق تایرانت در مجموعه یکی از بهترین کارها بود

  ۲
  1. Emad908
   Emad908 says

   راست میگی. مثل اوت لست که رسما فقط باید فرار میکردی اما خوشبختانه تو سری re این شکلی نیست.

   ۱
   1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    عماد این عکسها رو میبینیدیشب یه بنده خدائی منو گذاشت سر کار و گفت این نقاشیها رو یه دختری بنام معصومه زنجبیلی از دورغوض اباد فرستاده و منم باور کردم

    ۲
    1. Sammy
     Sammy says

     حاجی!تحقیق کردم دیدم نقاشش صاحاب همینجا بوده!🤨

     ۱
     1. PERSIAN NAZI
      PERSIAN NAZI says

      فدای اون تحقیقتم جیگر

      ۱

یک پاسخ دهید