Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Resident Evil 3 Remake دارای حالت Mercenaries نخواهد بود

1 14

با نزدیک شدن به مراحل پایانی فرایند توسعه‌ی بازی Resident Evil 3 Remake اطلاعات جدیدی نیز از آن منتشر شده است که به حضور نداشتن حالت Mercenaries اشاره دارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی Resident Evil 3 Remake در سال ۱۹۹۹ میلادی منتشر و به عنوان یک بازی انقلابی برروی کنسول پلی‌استیشن ۱ شناخته شد. جنبه‌های مختلفی از این بازی مانند هیولای نمسیس (Nemesis) و واکنش‌های شگفت‌انگیز وی موجب شهرت این بازی شد و با تمام نکات مثبت آن، حالت Mercenaries نیز به این محبوبیت کمک کرد. این حالت مورد توجه بسیاری از منتقدین و بازی‌بازان قرار گرفت و حتی پس از گذشت چند سال از زمان انتشار آن، به عنوان محبوب‌ترین حالت (Mode) این بازی شناخته شد.

متاسفانه شاهد بازگشت حالت Mercenaries در نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن نخواهیم بود و این موضوع توسط شرکت کپکام (Capcom)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، در آخرین نسخه‌ی مجله‌ی Official Playstation Magazine تایید شده است. در واقع این حالت با بخش چندنفره‌ی Resident Evil Resistance جایگزین شده است که به شدت برای توسعه‌دهندگان آن نیز اهمیت دارد.

بخش Resistance شما را در مبارزاتی ۴v1 قرار داده و احتمالا شرکت کپکام نیز شخصیت، نقشه و محتویات جدیدی را پس از عرضه‌ی بازی اصلی، به این بخش اضافه خواهد کرد.

Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایید.

منبع: Gamingbolt

نظر اول
  1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    اتفاقا خیلی هم بهتر شدتو رزیدنت اویل رولیشن ۱ و ۲ شاهد بودیم که بجای مود مرسناریس اومدن و رید مود رو جایگزین کردن که خیلی هم عالی بود و انلاینم میشد بازی کنی و حسابی هم سرگرم کننده بودحالا اینجا شده ۴ نفره که حالشم بیشتره

یک پاسخ دهید