Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اطلاعات بیشتری از بازی Resident Evil 3 Remake منتشر شد

5 58

در پی انتشار نبودن حالت Mercenaries در بازی Resident Evil 3 Remake اکنون اطلاعات بیشتری نیز از این عنوان منتشر شده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

پیتر فابیانو (Peter Fabiano)، تهیه‌کنننده‌ی بازی Resident Evil 3 Remake در شرکت کپکام (Capcom)، طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی Official Playstation Magazine، اطلاعات جدیدی را از این عنوان منتشر کرد. وی در میان صحبت‌های خود توضیح داد که نسخه‌های بازسازی شده‌ی Resident Evil 2 و Resident Evil 3، به شدت بیشتر از نسخه‌های اصلی آن‌ها با یکدیگر در ارتباط خواهند بود. وی در این خصوص توضیح داد:

از آن‌جایی که وقایع این دو نسخه به طور سلسله‌ای با یکدیگر اشتراک دارند، شما می‌توانید انتظار اتفاقات آشنایی را در آن‌ها داشته باشید. من در حال حاضر به همین مقدار توضیح بسنده و قضاوت را بر عهده‌ی شما واگذار می‌کنم.

همچنین وی در ادامه توضیح داد که شهر راکون سیتی (Racoon City) در بازی Resident Evil 3 Remake، بسیار بزرگتر از نسخه‌ی اصلی بوده و شما می‌توانید بیشتر در آن به اکتشاف بپردازید. وی در این خصوص توضیح داد:

این بازی یک عنوان جهان باز نبوده و بازی‌بازان نمی‌توانند داخل هر ساختمان آن شوند. اما شما در این نسخه‌ی بازسازی‌ شده آزادی عمل بیشتری را در حیطه‌ی اکتشاف خواهید داشت.

شما وارد محیط‌های این بازی شده و مشاهده خواهید کرد که بیشتر از نسخه‌ی اصلی می‌توانید به اکتشاف در آن منطقه بپردازید. اما مراقب باشید زیرا شما هرگز نمی‌توانید پیش‌بینی کنید که چه موجودی در گوشه و کنارها کمین کرده است.

همچنین وی درباره‌ی اهمیت صدای این بازی نیز توضیحاتی را ارائه کرد و اظهار داشت:

صدا اهمیت ویژه‌ای را در بازی‌های سبک وحشت داشته و ما همواره از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنم که صدای بازی سبب افزایش تنش بازی‌بازان شود. ما در این بازی از شیوه‌ی صداگذاری بازی Resident Evil 2 Remake و همچنین طراحان صدای آشنای Hن استفاده کرده‌ایم.

Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایید.

منبع: Gamingbolt

5 نظرات
 1. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  اخ جونمحیط بزرگتر با اکتشافات بیشتر و دشمنان بیشتر که در هر گوشه کناری کمین کردنامیدوارم چیزها زیادی رو برا اکتشاف گذاشته باشن و ابگرید کردن اسلحه هم یه سیستم درست و حسابی داشته باشه

  ۳
  ۱
  1. Elecropop
   Elecropop says

   تو همون ورژن نازی گیمفای کیثافتی؟برو به کاربرای گیمفا بگو، همه آلپورت شن، اینجا.

   ۱
   ۲
   1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    از من یدونه بیشتر نیست و خودمم درست گرفتیبچه ها هم کم کم دارن اضافه میشن چون همشون میدونن اهاز چه ادم باحالیهزمان میبره اما میان

    1. Elecropop
     Elecropop says

     آره از توی شل مغز فقط یکیه.

     ۱
     1. PERSIAN NAZI
      PERSIAN NAZI says

      نامرد چرا دیسلایک میدی ؟

یک پاسخ دهید