Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

JBL و معرفی هدفون های گیمینگ جدید

0 6

شرکت JBL در جریان نمایشگاه CES 2020 از مجموعه هدفون های گیمینگ سری Quantum خود رونمایی کرد که دارای طراحی حرفه ای و عملکرد بالایی برخوردار هستند. با گیموران همراه باشید.

اگر از گیمرهایی هستید که به دنبال هدفون حرفه‌ای بوده تا بتوانید تجربه گیم پلی جذاب و هیجان انگیز داشته باشید، JBL در CES 2020 به معرفی مجموعه ای از هدفون های سری Quantum در چند مدل پرداخت.

این هدفون ها به ترتیب Quantum 100, JBL Quantum 200, JBL Quantum 300, JBL Quantum 400, JBL Quantum 600, JBL Quantum 800 و JBL Quantum ONE نام دارند.

همانطور که گفته شد، این مدل ها در نسخه سیمی و بدون سیم عرضه می شوند. همچنین شامل مدل درون گوش و روی گوش می شوند تا مشتریان به راحتی گزینه موردنظر را انتخاب کنند.

هدفون های گیمینگ جدید JBL

به گفته JBL، هدفون های جدید از عایق صدا بالایی برخوردار هستند و هیچ صدایی از بیرون به داخل گوش منتقل نشده و هیچ صدایی از درون هدفون به بیرون درز پیدا نخواهد کرد. در میان مدل ها دو هدفون Quantum 800 و Quantum ONE به فناوری لغو نویز هم مجهز هستند.

یک فناوری جالبی که در مدل های گیمینگ جدید JBL به کار گرفته شده، QuantumSOUND Signature JBL دارد. این قابلیت به بازیکنان اجازه می دهد تا بهتر مکان شلیک دشمنان خود را بشنوند. 

مدل Quantum 100 با قیمت ۳۹ یورو عرضه می شود و برترین مدل نیز Quantum ONE بوده که با قیمت ۲۴۹ یورو راهی بازار خواهد شد. تمامی هدفون های سری Quantum جی بی ال در آوریل سال جاری روانه بازار می‌شوند.

منبع

یک پاسخ دهید