Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نینتندو سوییچ بیش از ۳.۳ میلیون دستگاه در فرانسه فروخته است

0 4

شکی نیست که روز‌های خوب شرکت نینتندو (Nintendo) در مقایسه با آن‌چه که چند سال پیش تجربه ‌می‌کرد، به لطف کنسول نینتندو‌ سوییچ رخ داده‌ است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

اگر این موفقیت با سرعت فعلی ادامه یابد، احتمالا این کنسول فروشی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دستگاه را در آینده‌ای نزدیک تجربه کند. همچنین شایعه شده است که یک نسخه‌‌ی جدیدی از کنسول، به زودی روانه‌ی بازار خواهد شد، همین‌طور به نظر می‌رسد که فرانسوی‌ها بیشتر از دیگر کشورها از این کنسول استقبال می‌کنند.

بر اساس گزارشی از وب‌سایت Lefigaro، بیش از ۳ میلیون نسخه از کنسول نینتندو سوییچ در فرانسه به‌ فروش رفته است. ۲۰۱۹ بهترین سال این کنسول بود که توانست با فروش ۱.۲۵ میلیون کنسول نسبت به سال  ۲۰۱۸، ۲۵ درصد رشد داشته باشد. طبق تحقیقات این وب‌سایت، ظاهراً ۱۱٪ از خانوارها در فرانسه به کنسول نینتندو سوییچ دسترسی داشته و تخمین زده می شود که ۳۰٪ از کاربران سوییچ زن باشند.

این فقط فروش سخت افزار نیست که چشم‌گیر است. در سال ۲۰۱۹، بازی Pokemon Sword and Shield ششصد و پنجاه هزار نسخه، بازی Mario Kart 8 Deluxe پانصد و‌ پنجاه هزار و بازی Luigi’s Mansion 3 هم ۳۹۲ هزار نسخه فروش رفته‌است.

فرانسه همیشه یک منطقه خوب برای شرکت نینتندو به شمار می‌رفت، اما رونق در فروش این منطقه نشان می‌دهد که کنسول نینتندو سوییچ برای این شرکت سود آور بوده است. و در حال حاضر، هیچ نشانه‌ای از کند شدن این رویه‌ی مثبت وجود ندارد.

منبع:gamingbolt

یک پاسخ دهید