Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

به‌روزرسان ۶۰ فریم بازی‌های Doom 1 و Doom 2 در دسترس قرار گرفت

0 4

سرانجام به‌روزرسان بزرگ بازی‌های Doom 1 و Doom 2 منتشر شد و اکنون آن‌ها را می‌توانید با نرخ فریم ۶۰ تجربه کنید. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی‌های Doom 1 و Doom 2 در اویل سال گذشته راه خود را به کنسول‌های نسل هشتم باز کردند و هم‌اکنون بازی‌بازان مشغول سلاخی کردن شیاطین بخت برگشته‌ی آن، توسط گیم‌پلی و سلاحه‌های آشنای آن هستند. اما اکنون به‌روزرسان بزرگی برای این بازی‌ها نیز منتشر شده است که قطعا تجربه‌ی آن را بیش از پیش لذت‌بخش خواهد کرد.

این به‌روزرسان نرخ فریم بازی را به ۶۰ فریم بر ثانیه افزایش داده و در کنار آن نیز قابلیت‌های جدیدی مانند گزینش سلاح، ذخیره‌ی سریع بازی و چند مورد مثبت دیگر نیز اضافه شده است. لازم به ذکر است که محتویاتی نیز در منوی بازی به نام‌های Final DOOM و Romero’s SIGIL نیز به آن اضافه شده است.

قطعا Doom مجموعه‌ی بزرگی بوده و تجربه‌ی نسخه‌های اول و دوم آن  می‌تواند بازی‌بازان را برای نسخه‌ی جدیدی آن یعنی Doom Eternal هیجان‌زده کند. این بازی در سال جاری منتشر خواهد شد و به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی محسوب می‌شود

نسخه‌های اول و دوم سری Doom در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید