Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رونمایی MSI از سیستم دسکتاپی گیمینگ MEG Aegis Ti5

0 15

شرکت MSI در CES 2020 حضور پررنگی داشته و در این بین به معرفی یک سیستم دسکتاپی گیمینگ فوق العاده با طراحی جذاب و مشخصات بزرگ به نام MEG Aegis Ti5 پرداخت. با گیموران همراه باشید.

سیستم دسکتاپی MEG Aegis Ti5 از طراحی فضایی برخوردار است که توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند. از نورپردازی منحصربفرد در کنار طراحی گیمینگ فوق العاده که باید آن را به عنوان یک سیستم بی نظیر تلقی کرد.

شرکت MSI در این مدل از پردازنده قدرتمند Core i9 نسل دهمی اینتل، گرافیک انویدیا ۲۰۸۰Ti و ۱۲۸ گیگابایت حافظه رم بهره گرفته است. گذشته از آن دارای سیستم کولینگ بی نظیر بوده و سطح عملکرد سخت افزاری این سیستم دسکتاپی را افزایش خواهد داد.

معرفی MSI از صفحه کلید و سیستم دسکتاپی گیمینگ جدید

 

سیستم کولینگ این دستگاه بخش‌هایی چون CPU ، GPU ، PSU و VRM را دربرمی‌گیرد. نام این سیستم Silent Storm 4 بوده و همانند نام خود طوفانی به پا می‌کند. در قسمت حاشیه دستگاه و پنل جلو نوار LED زیبایی به کار گرفته شد که طراحی بیرونی این سیستم دسکتاپی را جذاب ساخته است.

MSI قیمت MEG Aegis Ti5 را اعلام نکرد و قیمت هم مشخص نیست. در کنار آن یک صفحه کلید معمولی به نام Creation CK40 معرفی شده که بسیار ساده بوده اما در عین سادگی زیبا جلوه می‌کند. البته اگرچه طراحی Creation CK40 ساده است اما یک مدل مکانیکی با بازخورد قابل توجه می‌باشد.

همچنین دارای یک پوشش ضد لک دارد ، که اگر تا به حال چنین صفحه کلیدی نداشتید، با Creation CK40 در محیط کار خود می‌توانید از آن برخوردار شوید.

منبع

یک پاسخ دهید