Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

استودیوی مونترال برادران وارنر مجددا پیامی را درباره‌‌ی نسخه‌ی جدید Batman ارسال کرد

0 10

رمز و رازهای بسیاری پیرامون نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Batman وجود دارد و طرفداران به شدت خواهان رونمایی رسمی از آن هستند. اکنون استودیوی مونترال برادران وارنر (WB Montreal) پیامی را مجددا درباره‌ی آن ارسال کرده است که احتمالا موجب هیجان‌زده شدن شما گردد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

متاسفانه پس از ارسال پیام‌های پیاپی مرتبط با نسخه‌ی جدیدی Batman، توسط استودیوی مونترال برادران وارنر که در سال ۲۰۱۹ میلادی صورت گرفت، شاهد رونمایی رسمی از آن در مراسم The Game Awards 2019 نبودیم. اکنون با ورورد به سال ۲۰۲۰ میلادی، مجددا آن‌ها دست به ارسال پیام جدیدی در این رابطه زده‌اند که احتمال رونمایی رسمی از آن را افزایش می‌دهد.

هر دو صفحه‌ی رسمی Facebook و Instagram این استودیو دست به انتشار علائمی با مضمون «شوالیه را دستگیر کنید» زده است که در قسمت پایین می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

Batman

Batman

Batman

Batman

Batman

در گذشته شایعاتی منتشر شده است که به نام این بازی یعنی Batman: Arkham Legacy اشاره داشته است و اکنون نیز بسیاری از طرفداران عقیده دارند که این بازی در مراسم بعدی شرکت سونی رونمایی خواهد شد. همچنین طولانی شدن فرایند ساخت آن نیز احتمال عرضه برروی کنسول‌های نسل آینده را افزایش داده است.

به هر حال رونمایی از این بازی می‌تواند موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی Batman شود؛ چه برروی کنسول‌های نسل جاری منتشر شود و چه برروی کنسول‌های نسل آینده.

به هر حال از این موضوعات که بگزریم، نظر شما درباره‌ی این پیام‌ها چیست؟ آیا استودیوی مونترال برادران وارنر از نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Batman رونمایی خواهد کرد؟ نظرات خود را با وب‌سایت گیموران به اشتراک گذارید.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید