Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ویژگی معرفی نشده‌ی پلی‌استیشن ۵ و تشابهات لوگوی آن از زبان جیم رایان

1 19

همان‌طور که مطلع هستید، به تازگی از لوگوی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی شده و اکنون در همین راستا، جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس شرکت سونی (Sony)، توضیحاتی را درباره‌ی آن و ویژگی معرفی نشده‌ای برای این کنسول، توضیحاتی را ارائه کرده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

جیم رایان طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Buisness Insider Japan اظهار داشت که تشابهات میان لوگوهای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ عمدی بوده و در این خصوص توضیح داد:

ما در نظر داریم تا احساس هم‌بستگی را میان محصولات پلی‌استیشن داشته باشیم. این برای ما اهمیت دارد که بازی‌بازان با مشاهده‌ی این لوگو، به سرعت متوجه شوند که متعلق به پلی‌استیشن است.

همچنین وی وعده داد که پس از عرضه‌ی این کنسول، آن‌ها به پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ نیز ادامه خواهند داد. وی در این خوص توضیح داد:

ما موظف هستیم که ۱۰ میلیون کاربر پلی‌استیشن ۴ را خوشحال و هیجان‌زده نسبت به این کنسول نگه داریم.

همچنین وی در ادامه اظهار داشت که ویژگی منحصر به فرد و تفاوت‌هایی در این کنسول وجود دارد که هنوز معرفی نشده‌اند. همچنین رایان توضیح داد که شرکت سونی هنوز آمادگی معرفی آن‌ها را نداشته و وی در آینده‌ای نزدیک نیز از آن‌ها رونمایی خواهد کرد.

کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این کنسول را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایید.

منبع: Pushsquare

نظر اول
  1. PERSIAN NAZI
    PERSIAN NAZI says

    محصول شرکت مادر اما ۴ شده ۵
    راستش بزرگترین تغیر این لوگو زمانی بود که عدد ۲ به اون اضافه شد چون قبل از اون هیچ عددی نداشت و الانم فقط یه پله بالاتر میرن
    چیز اصلا خاصی نیست که حتی ارزش اشاره شدن داشته باشه

یک پاسخ دهید