Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: دموی بازی Final Fantasy 7 Remake هم‌زمان با عرضه‌ی جهانی آن منتشر خواهد شد.

0 4

متاسفانه انتشار دموی بازی Final Fantasy 7 Remake با حاشیه‌های زیادی همراه بود و اکنون نیز گزارش‌های جدیدی ارائه شده است که به انتشار آن، هم‌زمان با عرضه‌ی جهانی بازی اصلی اشاره دارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مطلع هستید، دموی این بازی کاملا فاش شد و همچنین اطلاعات جدیدی نیز مانند انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی لو رفت. اکنون گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که ما نمی‌توانیم دموی این بازی را پیش از عرضه‌ی جهانی آن تجربه کنیم.

به تازگی در پرسش و پاسخی مرتبط با بازی Final Fantasy 7 Remake، وبسایت Gamespot اظهار داشت که انتشار این دمو به تاریخ (۴ مارچ ۲۰۲۰ میلادی) موکول شده است. این تاریخ دقیقا همان زمان عرضه‌ی جهانی بازی اصلی بوده و این وب‌سایت هرگز منبع این اطلاعات را به اشتراک نگذاشته است. به هرحال آن‌ها یکی از معتبرترین وب‌سایت‌های جهان هستند و نمی‌توان به راحتی از بیانیه‌های آن‌ها گذشت.

به هر حال این موضوع چندان با عقل جور در نمی‌آید و ممکن است تنها اشتباهی از سوی سخنگوی این وب‌سایت باشد. همچنین شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) به صورت زودهنگام فایل‌های بازی Final Fantasy 7 Remake را در فروشگاه پلی‌استیشن منتشر نمود که منجر به لو رفتن آن شد و با این تفاسیر، انتشار زودهنگام آن می‌تواند به معنی عرضه‌ی دموی آن پیش از بازی اصلی باشد. به هر حال این موضوع تنها یک شایعه محسوب شده و بایستی تا انتشار بیانیه‌ی رسمی از سوی شرکت اسکوئر اینکس صبر پیشه کنیم.

بازی Final Fantasy 7 Remake در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید