Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تعداد کاربران Sea of Thieves به ۱۰ میلیون بازی‌باز رسید

0 5

متاسفانه بازی Sea of Thieves وضعیت مناسبی را در زمان انتشار تجربه نکرد ولی به لطف پشتیبانی‌های شگفت‌انگیز توسعه‌دهندگان آن، اکنون به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شرکت مایکروسافت (Microsoft) تبدیل شده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

استودیوی ریر (Rare)، بنیان بازی Sea of Thieves را در سال ۲۰۱۸ میلادی نهاد و سپس با به‌روزرسانی‌های فراوانی حتی در حیطه‌ی رقابت‌ها، بازی‌بازان بسیاری را تاکنون حذب این بازی کرده است.

اکنون شرکت مایکروسافت رسما اعلام کرده است که کاربران این بازی از مرز ۱۰ میلیون بازی‌بازن عبور کرده‌اند. در حقیقت این بازی برروی سرویس محبوب گیم پس نیز در دسترس قرار داشته و قطعا این موضوع یکی از عوامل اصلی این موفقیت به شمار می‌رود.  بدون شک موفقیت عنوان جدیدی مانند این بازی خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای برای استودیوی ریر و سایر توسعه‌دهندگان محسوب می‌شود.

استودیوی ریر نیز برای قدردانی از طرفداران، ۲ نسخه‌ی محدود، شخصی‌سازی‌های جدید و ایموت‌های جدیدی را به طرفداران هدیه خواهد داد. شما تنها کافی است بین تاریخ‌های ۲۶ بهمن‌ماه تا ۳ اسفندماه (۱۵ تا ۲۲ ژانویه)، در حساب خود وارد شده و به بازی کردن مشغول شوید.

بازی Sea of Thieves در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به هر حال باید این بازی را محبوب به حساب آورد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید