Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ریزر و رونمایی از گیم پد جدید Kishi در CES 2020

0 22

شرکت ریزر اگرچه در CES 2020 لپ تاپ جدیدی معرفی نکرد اما لوازم جانبی و یک سیستم کامپیوتری ماژولار را با خود به این رویداد مهم فناوری آورده است. یکی از جدیدترین محصولات ریزر گیم پد جدید Kishi است. با وب سایت گیموران همراه باشید.

در حال حاضر گیم پدهای مختلفی وجود دارند که می‌توان آنها را به گوشی هوشمند متصل کرد و از تجربه گیمینگ موبایل لذت بسیاری برد. در این بین باید به Kishi ریزر اشاره داشت و در بحث طراحی تفاوتی با سایر گیم پدهای موبایلی ندارد.

این گیم پد از ارگونومی بالایی برخوردار است و فرم کنترلر Junglecat ریزر را دارد. کنترلر جانگل کت ریزر سال گذشته همزمان با گوشی هوشمند گیمینگ Razer Phone 2 عرضه شد. به نوعی باید Kishi را نسل جدید کنترلر Junglecat به حساب آورد که دارای کلیدهای بهبودیافته و ارگونومی قابل توجه در ساختار است.

ریزر Kishi گیم پد با ارگونومی بالا

افراد می‌توانند به صورت بی سیم یا با سیم و از طریق پورت USB Type-C به سایر دستگاه‌ها متصل شود. جیسون شوارتز یکی از مدیران ارشد ریزر بیان داشت:

Razer از همکاری با NVIDIA برای پیوستن به برنامه توصیه شده GeForce NOW ، بسیار هیجان زده است.

کنترلر Kishi قرار است در اوایل سال ۲۰۲۰ با قیمت نامشخص راهی بازار شود. گفته شده که تلفن‌های هوشمند محدودی از جمله ریزرفون نسل اول و ریزرفون ۲ به پشتیبانی این گیم پد ریزر می‌پردازند.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت ریزر مراجعه کنید.

منبع

یک پاسخ دهید