Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مراحل توسعه‌ی بازی Resident Evil 3 Remake رو به پایان است

1 9

تنها مدتی از معرفی رسمی بازی Resident Evil 3 Remake گذشته و اکنون به نظر می‌رسد که مراحل توسعه‌ی آن رو به پایان است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، سرعت توسعه‌ی بازی Resident Evil 3 Remake به شدت بالا بوده و تنها پس از گذشت یک سال از زمان عرضه‌ی بازی Resident Evil 2 Remake، این عنوان معرفی و به زودی عرضه خواهد شد. قطعا شرکت کپکام (Capcom) بسیاری از آماده‌سازی‌ها را در زمان توسعه‌ی Resident Evil 2 Remake تدارک دیده و اکنون پاداش دسترنج این زحمات را با سریع‌تر عرضه کردن این بازی خواهد دید.

پیتر فابیانو (Peter Fabiano) و ماسائو کاوادا (Masao Kawada)، تهیه‌کنندگان بازی Resident Evil 3 Remake، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Famitsu اظهار داشتند که در حدود ۹۰ درصد از فرایند توسعه‌ی این بازی به پایان رسیده و قطعا این عنوان در زمان مقرر عرضه خواهد شد.

قطعا این موضوع خبر بسیار خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران محسوب شده و درست است که هنوز مراحل توسعه‌ی این بازی به پایان نرسیده است، ولی مراحل بهینه‌سازی آن نیز به خوبی پیش می‌رود.

بازی Resident Evil 3 Remake قرار است در تاریخ (۳ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Pushsquare

نظر اول
 1. PERSIAN NAZI
  PERSIAN NAZI says

  در حقیقت این بازی چند ماه پیش گلد شد و از یه عده هم درخواست کردن تا برن و بازی رو تست کنن
  سال پیش بود که کپکام تعید کرد ۸ تا تیم با بودجه زیاد و تقریبا نامحدود تشکیل داده تا ۶ تیم بر روی ریمیک عناوین گذشته کار کنن و ۲ تیم برای بازیهای جدید دست به کار بشن
  تیم اول رو رزیدنت اویل ۸ کار میکنه و تیم دوم بر روی داینو کریسیس ۴
  ۶ تیم باقی هم مشخصه پروژهای ریمیک رزیدنت اویل و داینو کریسیس و دارک واچ و اونیموشا رو بر عهده دارن
  امیدوارم زمان و وضعیت اقتصادی همراهیمون کنه تا از این عناوین زیبا بصورت قانونی بهره مند بشم

  ۲

یک پاسخ دهید