Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سونی وعده‌ی بازی‌های بزرگی را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ داد

0 3

آینده‌ی درخشانی انتظار کنسول پلی‌استیشن ۵ را می‌کشد و بازی‌های بزرگی برای آن منتشر خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

در حالی که از کنسول پلی‌استیشن ۵ در مراسم CES 2020 رسما رونمایی نشد ولی در کنار آن، رئیس شرکت سونی (Sony) یعنی جیم رایان (Jim Ryan) توضیحاتی را درباره‌ی این کنسول ارائه کرد. صرف نظر از این که اطلاعات چندانی از کنسول نسل آینده‌ی آن‌ها منتشر نشد و تنها از لوگوی رسمی آن رونمایی شد، ولی وی تاکید نمود که شرکت سونی به انتشار بازی‌های باکیفیت ادامه خواهد داد.

قطعا نرم‌افزارها و استودیوهای شرکت سونی، ستون آن‌ها در این نسل بودند. همچنین تعدادی از استودیوهای ثرد پارتی نیز بازی‌های درجه یکی را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ توسعه دادند. نه تنها بازی‌های انحصاری شرکت سونی مانند Uncharted 4: Athieve’s End و God of War از جانب اصحاب رسانه و طرفداران ستایش شدند، بلکه به فروش شگفت‌انگیزی نیز دست یافتند. با این تفاسیر به نظر می‌رسد که شرکت سونی خواهان ادامه‌ی این راه بوده و در نظر دارد تا نشان دهد، نرم‌افزارها تعریف اصلی کنسول پلی‌استیشن ۵ هستند.

رایان در جریان کنفرانس شرکت سونی در مراسم CES 2020 اظهار داشت:

ارائه‌ی بزرگترین و بهترین محتوا و تجربه‌های منحصر به فرد با سرعت بی‌سابقه‌ای، وعده‌ی ما به ۱۰۰ میلیون کاربر پلی‌استیشن است.

در واقع آن‌ها در نظر دارند تا موفقیت کنسول پلی‌استیشن ۴ را مجددا تکرار کرده و با استودیوهای بزرگی که در اختیار دارند، این امر دور از انتظار نیست.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید