Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نحوه‌ی به اشتراک‌گذاری بازی‌ها در پلی‌استیشن ۴ با قابلیت Shareplay

0 23

شما می‌توانید در کنسول پلی‌استیشن ۴ خود بازی کرده و به دوستان خود در این کنسول اجازه دهید تا به تجربه‌ی یک بازی در بخش Library کنسول شما  بپردازند؛ حتی اگر آن‌ها این عناوین را ندارند. درادامه با گیموران همراه باشید.

اشتراک‌گذاری بازی‌ها (Gamesharing) که برای کنسول پلی‌استیشن به عنوان قابلیت SharePlay شناخته شده است، راهی مناسب برای انجام بازی با شخص دیگری به شمار می‌رود؛ حتی اگر تنها یکی از شما صاحب بازی باشد.

برای فعال کردن gameshare در کنسول پلی‌استیشن ۴ خود، باید وارد کنسول شخص دیگر شوید و تنظیمات حساب خود را تغییر دهید تا آن کنسول را به عنوان پلی‌استیشن ۴ اصلی خود تنظیم کنید.

برای بازی با هم، شما و دوستتان به اشتراک پلی‌استیشن پلاس احتیاج دارید، اما هیچ یک از شما برای اشتراک گذاری بازی به طور جداگانه نیاز به اکانت بازی جدا ندارید.

علاوه بر این، در حالی که می‌توانید بازی‌های خود را با تعداد دیگری از افراد در کنسول‌های مختلف پلی‌استیشن‌ ۴ به اشتراک گذارید، فقط دو نفر می توانند هم‌زمان بازی کنند.

  1. در کنسولی که می‌خواهید بازی ها را با آن(کنسولی که بازی را ندارد) به اشتراک بگذارید، با حساب پلی‌استیشن‌ ۴ خود وارد شوید.
  2. گزینه‌ی تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.
  3. وارد Account Management شوید.

۴. گزینه‌ی Activate as Your Primary PS4 را انتخاب کنید.

۵. گزینه‌ی Activate را انتخاب کنید.

تمام شد! اکنون دوست شما تمام بازی‌های شما را در بخش Library خود مشاهده می کند، و می تواند آنها را دانلود و بازی کند.

منبع: Businessinsider

یک پاسخ دهید