Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

از بازی‌های ماه ژانویه‌ی سرویس گیم پس رونمایی شد

0 1

هر زمان که احساس می‌کنید سرویس گیم پس دارای فهرست بلند بالایی از بازی‌ها بوده و ارزش تجربه را دارد، شرکت مایکروسافت (Microsoft) چند عنوان ارزشمند دیگر را نیز به آن اضافه می‌کند. اکنون بازی‌های جدیدی نیز به آن اضافه شده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

بازی‌های Tekken 7، Frostpunk، Sword Art Online: Fatal Bullet در ماه ژانویه به سرویس گیم پس اضافه خواهند شد. در واقع بازی‌های Frostpunk و Sword Art Online: Fatal Bullet در تاریخ پنج‌شنبه، ۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۸ (۹ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) به گیم پس اضافه می‌شوند و مشترکین این سرویس می‌توانند در تاریخ پنج‌شنبه، ۲۶ دی‌ماه (۱۶ ژانویه) به بازی Tekken 7 دسترسی پیدا کنند. اما در کنار آن‌ها، چند بازی دیگر مانند Lego City Undercover و Just Cause 3 نیز در پایان ماه، از این سرویس خارج خواهند شد.

بازی محبوب شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) یعنی Tekken 7 نیز چهارمین عنوان ماه ژانویه برای سرویس گیم پس محسوب شده و در اویل این ماه، بازی پرطرفدار Grand Theft Auto V راه خود را به این سرویس باز کرد. این بازی‌ها هم‌اکنون برای مشترکین کنسول اکس‌باکس لیست شده‌اند و هنوز صحبتی درباره‌ی مشترکین پلتفرم رایانه‌های شخصی به میان نیامده است.

اما بازی‌های Frostpunk و Sword Art Online: Fatal Bullet از جمله عناوین جدیدی هستند که در سال گذشته منتشر شدند. بازی Tekken 7 نیز در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد ولی هم‌چنان توسعه‌دهندگان این بازی محتویات جدیدی را به آن اضافه کرده و تجربه‌ی آن را برای طرفداران تازه نگه داشتنه‌اند. با این تفاسیر، قطعا بازی‌های ماه ژانویه‌ی سرویس گیم پس، فهرست مناسبی هستند و تجربه‌ی این سرویس را ارزشمندتر از گذشته می‌کنند.

منبع: Dualshockers

یک پاسخ دهید