Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رونمایی Alienware از کنسول دستی کانسپت Concept UFO

0 57

شرکت Alienware در جریان نمایشگاه CES 2020 محصولات مختلفی معرفی کرده و در این بین باید به یک محصول اولیه یا همان کانسپت به نام Concept UFO که در واقع کنسول دستی بوده، اشاره کرد. با گیموران همراه باشید.

Concept UFO یک کنسول دستی شبیه به نینتندو سوییچ بوده اما انتظار داریم با مشخصات سخت افزاری قابل توجه در آینده نزدیک توسط دل و Alienware رونمایی شود.

در طراحی با یک نمونه برجسته رو به رو هستیم و Alienware سعی کرده از ساختار کنسول دستی محبوب نینتندو سوییچ الگوبرداری کند. به رنگ سفید بوده و صفحه نمایش ۸ اینچی ۱۲۰۰ پیکسل دارد که تجربه کاربری باکیفیت‌تر نسبت به سوییچ ارائه می‌دهد.

جزئیات سخت افزاری چون پردازنده گرافیکی، پردازنده محاسباتی و حافظه رم در کنار باتری نامشخص باقی ماند. Alienware اعلام کرده که هدف آن از معرفی Concept UFO به عنوان یک مدل کانسپت نمونه اولیه بوده و پس از کسب بازخورد لازم در موعد مشخص نمونه نهایی را رونمایی خواهد کرد.

رونمایی Alienware از کنسولی منحصربفرد

شرکت Alienware در واقع بخش گیمینگ کمپانی مطرح دل بوده و هر سال در نمایشگاه CES با دستی پر به میدان می‌آید. سال جاری نیز محصولات مختلفی چون لپ تاپ، نمایشگر و برخی دیگر را معرفی کرد. درباره کنسول دستی کانسپت Alienware باید چنین شرح داد که یک کنسول با جوی کان‌ها بوده و افراد می‌توانند کنترلرها را از صفحه نمایش جدا ساخته و آنها را در کنار هم به یک کنترلر کامل تبدیل کنند.

یا از طریق پورت USB-C کنسول را به یک نمایشگر مستقل متصل نمایند. آنچه از طراحی Concept UFO پیداست، انتظار داریم در آینده نزدیک دل و Alienware نمونه نهایی را عملی سازند و معرفی کنند. این کنسول با سیستم عامل ویندوز ۱۰ همراست و اجرا بازی‌هایی چون Rocket League و Mortal Kombat 11 روی آن به سادگی ممکن است.

کنسول دستی این شرکت مشخص نیست در چه زمانی باید شاهد نمونه نهایی آن باشیم.

منبع

یک پاسخ دهید