Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مراحل توسعه‌ی بازی Dreams به اتمام رسید

0 4

بازی Dreams در ما آینده منتشر خواهد شد و اکنون استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، رسما از گلد شدن آن خبر داده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

قطعا با وجود طولانی شدن فرایند توسعه‌ی بازی Dreams، گلد شدن این عنوان خبر خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران و حتی تیم توسعه‌دهنده‌ی آن محسوب می‌شود. البته بازی Dreams تا تاریخ شنبه ۱۶ آذرماه ۱۳۹۸ (۷ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی)، به صورت دسترسی زودهنگام، در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس قرار داشت. اما سرانجام شرکت سونی در جدیدترین قسمت State of Play، تاریخ انتشار رسمی آن را مشخص کرد. استودیوی مدیا مولکول در خصوص گلد شدن این بازی اظهار داشت:

ما خبرهای هیجان‌انگیزی را برای شما تدارک دیده‌ایم؛ بازی Dreams گلد شد. از تمام کسانی که از بازی Dreams و استودیوی مدیا مولکول حمایت و به آن ابراز علاقه کردند، نهایت تشکر را داریم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این ماجراجویی را با شما ادامه دهیم.

لازم به ذکر است که به زودی ابزارهای ساخت و ساز در این بازی گسترده‌تر خواهند شد و همچنین دستورالعمل و آموزش‌های جدیدی نیز در اختیار بازی‌بازان تازه‌وارد قرار خواهد گرفت. این بازی قطعا یکی از بزرگترین عناوین انحصاری شرکت سونی برای سال ۲۰۲۰ میلادی محسوب شده و بسیاری از طرفداران، به شدت انتظار انتشار آن را می‌کشند.

بازی Dreams در تاریخ جمعه، ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۱۴ فوریه‌ی ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید