Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

لوگوی پلی‌استیشن ۵ محبوب تر از اکس‌باکس سریز اکس است

0 5

همان‌طور که مطلع هستید، امروز از لوگوی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ در مراسم CES 2020 رسما رونمایی شد و اکنون توجهات بسیاری را در فضای مجازی به خود جلب کرده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

متاسفانه مراسم CES 2020 دارای اخبار زیادی از کنسول پلی‌استیشن ۵ نبود و تنها جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس شرکت سونی (Sony)، از لوگوی این کنسول رونمایی کرد. اما پس از آن، تصویر این لوگو در شبکه‌ی اجتماعی Instagram قرار گرفت و هم‌اکنون تعداد لایک‌های این پست، دو برابر بیشتر از پست مربوط به لوگوی اکس‌باکس سریز اکس است.

هم‌اکنون این پست دارای ۴.۲ میلیون لایک بوده و این در حالی است که تعداد لایک‌های مربوط به لوگوی کنسول اکس‌باکس سریز اکس در اینستاگرام، ۱.۸ میلیون عدد است. همچنین پیام دیگری نیز به صورت جداگانه درباره‌ی جزئیات کنسول اکس‌باکس سریز اکس منتشر شد که هم‌اکنون دارای ۹۹۰ هزار لایک است. اما لازم به اشاره است صفحه‌ی اینستاگرام پلی‌استیشن، حدودا ۲ برابر بیشتر از اکس‌باکس دنبال‌کننده دارد. اما قطعا این سندی است که نشان می‌دهد طرفداران شرکت سونی به شدت منتظر اخبار و اطلاعات جدیدی از آن هستند.

شما می‌توانید پیام منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

لوگوی پلی‌استیشن 5
لوگوی رسمی پلی‌استیشن ۵ که دارای بیش از ۴.۲ میلیون لایک

کنسول پلی‌استیشن ۵ برای عرضه در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده است که این اتفاق با عرضه‌ی کنسول اکس‌باکس سریز اکس نیز همراه است. بازی Godfall نیز از جمله عناوین زمان عرضه‌ی این کنسول تلقی می‌شود که نمایشی از آن را در جدیدترین قسمت State of Play مشاهده کردیم.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید