Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

CES 2020 | فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ به ۱۰۶ میلیون دستگاه رسید

0 3

هم‌زمان با برگزاری مراسم CES 2020، از فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز رونمایی شد که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

فروش جهانی کنسول پلی‌استیشن ۴، از مرز ۱۰۶ میلیون دستگاه عبور کرده و مجموع فروش نرم‌افزاری این کنسول، به ۱.۱۵ میلیارد دلار رسیده است که هم آمار فروش خرده‌فروشی‌ها و هم فروشگاه پلی‌استیشن در آن لحاظ شده است. همچنین فروش هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر نیز به ۵ میلیون دستگاه رسیده است. جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس شرکت سونی (Sony)، در این خصوص اظهار داشت:

من واقعا خوشحال هستم که بسیاری از طرفداران ما، از بازی و سرگرمی‌های متفاوت شرکت سونی حمایت و قدردانی می‌کنند. این موفقیت به دلیل حمایت‌های همکاران و طرفداران ما میسر شده است که از زمان عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن در سال ۱۹۹۴میلادی ادامه داشته است. من از صمیم قلبم از تمامی آن‌ها تشکر می‌کنم.

ما دائما به ارائه‌ی محصولاتی نوآورانه مانند هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر ادامه داده‌ایم و هم‌اکنون فروش این هدست، به ۵ میلیون دستگاه رسیده است. موارد بیشتری نیز در حیطه‌ی کنسول سری پلی‌استیشن وجود دارد که نمی‌توانیم تا انتشار رسمی آن‌ها در آینده صبر کنیم.

لازم به ذکر است که کاربران فعال این کنسول نیز به ۱۰۳ میلیون بازی‌باز رسیده و این در حالی است که مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس، ۳۸.۸ میلیون بازی‌باز اعلام شده است. همچنین این شرکت در مراسم CES 2020، بازی‌های بزرگی مانند The Last of Us Part 2، Ghost of Tsushima و Final Fantasy 7 Remake را هایپ نمود که در سال جاری منتشر خواهند شد. همچنین فرایند توسعه‌ی بازی Dreams نیز به پایان رسیده و به زودی شاهد انتشار آن خواهیم بود. همچنین از لوگوی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز در این مراسم رونمایی شد و قرار است اطلاعات جدیدی از این کنسول، در ماه‌های آینده منتشر شود.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید