Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: سال انتشار بازی Overwatch 2 فاش شد

0 2

به نظر می‌رسد که سال انتشار بازی Overwatch 2 توسط پیامی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر که اکنون حذف شده است، فاش شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مطلع هستید، کارگردان بازی Overwatch 2 یعنی جف کاپلان (Jef Kaplan)، پس از رونمایی از این بازی اظهار داشت که از تاریخ انتشار آن اطلاعی ندارد. اما اکنون شعبه‌ی برزیل پلی‌استیشن به تازگی پیامی را ارسال کرده است که دارای پیوندی مرتبط با مصاحبه‌ای درباره‌ی این بازی است. همچنین در این پیام ذکر شده است که این عنوان در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد.

این پیام به سرعت حذف و تصویر آن در فضای مجازی و وب‌سایت Reddit رد و بدل شد. البته امکان دارد که بازه‌ی انتشار این بازی قطعی نباشد و همچنین اشتباهی از سوی متصدیان بخش برزیل پلی‌استیشن باشد.

لازم به ذکر است که تاکنون جف کاپلان صحبتی را مبنی بر ارائه‌ی نمایش‌های جدید این بازی در مراسم BlizzCon 2020 به میان نیاورده و بایستی منتظر بیانیه‌ی رسمی از سوی شرکت بلیزار (Blizzard)، در این خصوص باشیم. به هرحال در این نقطه هر اتفاقی ممکن است که رنگ واقعیت به خود گیرد و قطعا انتشار این بازی در سال جاری نیز می‌تواند خبر بسیار خوشحال‌ کننده‌ای برای طرفداران محسوب شود.

بازی Overwatch 2 در تاریخ نامشخصی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید