Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی The Last of Us Part 2 در مراسم Taipei International Game Show 2020 حضور خواهد داشت

0 10

همان‌طور که مطلع هستید، مراسم CES 2020 امروز به پایان رسید و شرکت سونی (Sony) نیز از لوگوی کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی کرد. اکنون آن‌ها تایید کرده‌اند که بازی به شدت مورد انتظار The Last of Us Part 2 نیز در مراسم Taipei International Game Show 2020 حضور خواهد داشت. در ادامه با گیموران همراه باشید.

شرکت سونی به تازگی از فهرست بازی‌های خود در مراسم Taipei International Game Show 2020 رونمایی نمود که در تاریخ ۶ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی برگزار خواهد شد و تا تاریخ ۹ فوریه جریان خواهد داشت. اما در میان آن‌ها نام بازی به شدت مورد انتظار The Last of Us Part 2، اثر جدید استودیوی محبوب ناتی داگ (Naughty Dog)، دیده می‌شود که موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران شده است.

اما در کنار بازی یاد شده، عناوین محبوب دیگری مانند Final Fantasy 7 Remake، Iron Man Vr، Nioh 2، Resident Evil Resistance، Elden Ring، NBA 2K20 و Cyberpunk 2077 نیز در این مراسم حضور خواهند داشت که با این تفاسیر، احتمالا برخی از بازی‌های این فهرست، در مراسم یاد شده قابل بازی خواهند بود. اما لازم به ذکر است که تمامی آن‌ها قابل بازی نخواهند بود و ما بایستی تنها به انتشار تریلرهای جدیدی از آن‌ها بسنده کنیم که بازی Elden Ring نیز یکی از آن‌ها محسوب می‌شود.

بازی The Last of Us Part 2 در حدود ۵ سال پس از وقایع نسخه‌ی نخست جریان خواهد داشت و شخصیت الی را وارد انتقام سختی با دار و دسته‌ی ناشناسی خواهد کرد. شخصیت جوئل (Joel) هم در این بازی حضور دارد و احتمالا بخش چندنفره‌ی آن نیز به صورت جداگانه عرضه خواهد شد.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۴ می ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع: PSU

یک پاسخ دهید