Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

استودیوی پلاتینیوم گیمز با شرکت تنسنت وارد همکاری شد

0 0

استودیوی پلاتینیوم گیمز (PlatinumGams) در گذشته اعلام نمود که خبرهای بزرگی را در اویل سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد کرد. اکنون آن‌ها قرار است قرارداد همکاری را با شرکت تنسنت (Tencent) امضا کنند که احتمالا به قدرتمندتر شدن آن‌ها منجر خواهد شد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

شرکت تنسنت قرار است سرمایه‌گذاری بزرگی را برروی استودیوی پلاتینیوم گیمز داشته باشد و این استودیو نیز قرار است به وسیله‌ی آن، انتشار بازی‌های خود را گسترده‌تر کند که این موضوع قالب اصلی همکاری آن‌ها محسوب می‌شود. استودیوی پلاتینیوم گیمز نیز در گذشته از علاقه‌ی خود نسبت به قدرتمندتر کردن بنیان کسب و کار خود صحبت‌هایی را به میان آورد و امیدوار است که این همکاری به جذب طرفداران بیشتری در سراسر جهان ختم شود.

اما صرف نظر از این سرمایه گذاری، استودیوی پلاتینیوم گیمز هم‌چنان مستقل خواهد ماند و این موضوع هیچ آسیبی را به ساختار آن‌ها وارد نخواهد کرد. همچنین آن‌ها اعلام کردند که اقدامات خود را تحت ساختار کنونی استودیو انجام خواهند داد.

استودیوی پلاتینیوم گیمز در حال حاضر با شرکت‌های نینتندو (Nintendo) و اسکوئر اینکس (Square Enix) در حال همکاری بوده و قرار است بازی‌های بزرگی مانند Bayonetta 3 و Babylon’s Fall را در آینده منتشر کند.

اما از این موضوعات که بگزریم، نظر شما درباره‌ی این همکاری چیست؟ آیا سرمایه‌گذاری شرکت تنسنت موجب پیشرفت هر چه بیشتر این استودیو خواهد شد؟ نظرات خود را با وب‌سایت گیموران به اشتراک گذارید.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید