Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

CES 2020 | از لوگوی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی شد

0 7

همان‌طور که مطلع هستید، شرکت سونی (Sony) تا حدودی مراسم CES 2020 را هایپ کرد و شایعاتی نیز مبنی بر رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ در این مراسم منتشر شد. اکنون شرکت سونی رسما از لوگوی این کنسول رونمایی کرده است که در ادامه به مشاهده‌ی آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس شرکت سونی، ویژگی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ را مجددا در مراسم CES 2020 یادآوری نمود که شامل قابلیت رهگیری پرتو، پشتیبانی از دیسک بلوری (Blue-Ray) و کیفیت Ultra HD می‌شوند. در کل اطلاعات زیادی از نسل بعد کنسول آن‌ها منتشر نشد ولی اگر شایعات صحیح باشند، نشست مخصوصی در رابطه با این کنسول، در ماه آینده صورت خواهد گرفت. اگرچه که ما نتوانستیم نگاهی را بر کنسول پلی‌استیشن ۵ داشته باشیم، ولی شرکت سونی رسما از لوگوی آن رونمایی کرده است که بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به تماشای آن دعوت می‌کنیم:

لوگوی رسمی کنسول یاد شده

به تازگی گزارش‌هایی از سازگاری کنترلر دوال‌شاک ۴، با کنسول مربوطه نیز منتشر شده است که خبر خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران شرکت سونی محسوب می‌شود. همچنین تصاویر جدیدی نیز از کیت توسعه‌دهندگان این کنسول منتشر شده است که آن را می‌توانید از نشانی قرار گرفته، مشاهده و یا دریافت نمایید.

کنسول پلی‌استیشن ۵ برای عرضه در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده است که این اتفاق با عرضه‌ی کنسول اکس‌باکس سریز اکس نیز همراه است. بازی Godfall نیز از جمله عناوین زمان عرضه‌ی این کنسول تلقی می‌شود که نمایشی از آن را در جدیدترین قسمت State of Play مشاهده کردیم.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید