Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سریعترین نمایشگر گیمینگ با همکاری ایسوس و انویدیا معرفی شد

0 3

دو شرکت انویدیا و ایسوس به تازگی در نمایشگاه CES 2020 از سریع‌ترین نمایشگر گیمینگ جهان با مانیتور بسیار حرفه‌ای خود رونمایی کرد. این نمایشگر نرخ تجدید ۳۶۰ هرتز داشته و اولین محسوب می‌شود. با وب سایت گیموران همراه باشید.

در واقع شرکت ایسوس از نمایشگرهای گیمینگ جدیدی رونمایی کرده که با همکاری انویدیا توسعه یافتند. به شکلی که از فناوری G-Sync برای سازگاری گرافیکی پشتیبانی کرده و پنل ۳۶۰ هرتز هم برای آنها در نظر گرفته شد.

این نمایشگرها طراحی حرفه‌ای هم داشته و مدل معمولی به حساب نمی‌آیند. در حال حاضر بیشترین نرخ تجدید نمایشگرهای گیمینگ به ۲۴۰ هرتز می‌رسد و تایوانی‌ها پا فراتر گذاشته و به نرخ فوق العاده ۳۶۰ هرتز دست یافتند. با کمک چنین نرخ تجدید نظری، تجربه گیم پلی هر بازی بسیار روان و بدون لگ انجام خواهد گرفت و گیمرها لذت فراوانی کسب می‌کنند.

انویدیا و ایسوس با ROG Swift 360 دست به کار شدند

هم اکنون عمده نمایشگرهای معمولی نرخ تجدید ۶۰هرتز دارند که چندان کافی نیست و برای اجرا بازی نباید آنها را مناسب پنداشت. مانیتور مورد اشاره ایسوس ROG Swift 360 نام داشته که از صفحه نمایش ۲۴.۵ اینچی با وضوح ۱۰۸۰ پیکسل بهره می‌برد. این صفحه نمایش گیمینگ ایسوس با پشتیبانی از G-Sync و نرخ تجدید ۳۶۰ هرتز هیچ لگ یا تاخیری نخواهد داشت.

این مانیتور نسبت به نسل قبل که پنل ۲۴۰ هرتز داشته، پیشرفت ۳۷ درصدی را کسب کرده و نشان از آن دارد که ایسوس توجه بسیاری به کیفیت تصویر و تجربه گیم پلی بازیکنان دارد. گذشته از آن هرچه نرخ تجدید نظر بالاتر باشد، خستگی چشم‌ها در کاربری طولانی هم کمتر خواهد بود. متاسفانه ایسوس یا انویدیا به تاریخ عرضه یا قیمت ROG Swift 360 اشاره نکردند و مشخص نیست چه زمانی به فروش خواهد رسید.

پیش بینی شده با قیمت بیش از ۷۰۰ دلار شاهد عرضه ROG Swift 360 باشیم.

منبع

یک پاسخ دهید