Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فهرست بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی ار نظر نمره منتشر شد

0 7

سرانجام جشن کریسمس را نیز پشت سر گذاشتیم و هم‌زمان با ورود به سال ۲۰۲۰ میلادی، وب‌سایت Metacritic نیز فهرست بدترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی از نظر نمره را منتشر کرده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

متاسفانه بازی Eternity: The Last Unicorn با دریافت بازخوردهای به شدت منفی، رتبه‌ی نخست این لیست و عنوان بدترین بازی سال از نظر نمره را به خود اختصاص داده است. این بازی که در سبک نقش‌آفرینی قرار دارد، بازی‌بازان را راهی ماجراجویی‌هایی در دنیای اساطیر اسکاندیناوی می‌کند.

اما در رتبه‌ی دوم، یکی از ناامیدکننده‌ترین بازی‌های سال جاری یعنی Left Alive قرار گرفته که در حال حاضر نمره‌ی ۳۷ را در وب‌سایت Metacritic از آن خود کرده است. این بازی متاسفانه نتوانست پاسخگوی هیجان طرفداران باشد و در سبک مخفی‌کاری قرار می‌گیرد.

بازی‌های FIFA 20 Legacy Edition و Blades of Time نیز با پورت بد خود برروی کنسول نینتندو سوییچ، بازخوردهای به شدت منفی را از جانب منتقدین دریافت کردند. همین موضوع نیز باعث شده است تا این بازی‌ها به ترتیب در رتبه‌های هفتم و سوم فهرست قرار گیرند. بازی WWE 2K20 نیز که کمترین نمره را در میان نسخه‌های دیگر این مجموعه به خود اختصاص داده است، رتبه‌ی ششم این فهرست را به خود اختصاص داده است.

شما می‌توانید فهرست منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

رتبهنام بازینمرهپلتفرم مقصد
۱Eternity: The Last unicorn۳۶پلی‌استیشن ۴
۲Left Alive۳۷پلی‌استیشن ۴
۳Blades of Time۳۸نینتندو سوییچ
۴Contra: Rogue Corps۴۰نینتندو سوییچ
۵Doll House۴۱پلی‌استیشن ۴
۶WWE 2K20۴۳پلی‌استیشن ۴
۷FIFA 20 Legacy Edition۴۳نینتندو سوییچ
۸Submersed۴۴پلی‌استیشن ۴
۹Generation Zero۴۵پلی‌استیشن ۴
۱۰Narcos: Rise of the Cartels۴۶رایانه‌های شخصی

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید